Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, iż wystartował właśnie przetarg na projektowanie upragnionych boisk piłkarskich na Gwarku. Jest to kolejny krok do przodu w stronę utworzenia wymarzonych warunków prawidłowego funkcjonowania zarówno naszego Gwarka, jak i naszych grup młodzieżowych.

 

Przypomnijmy, iż przetarg dotyczy projektowania dwóch boisk treningowych, pełnowymiarowych wraz z oświetleniem oraz zapleczem sanitarno-szatniowym, które powstaną na terenie Towarzystwa Sportowego „Gwarek” w Tarnowskich Górach. Oprócz boisk projekt zawiera także dwie trybuny po 250 miejsc siedzących, piłkochwyty, monitoring boiska i zaplecza, a także postoje dla samochodów. Będą to boiska z prawdziwego zdarzenia, które są dla przyszłości naszego Klubu bardzo potrzebne.

 

Informacja o rozpoczęciu przetargu na projektowanie dwóch boisk piłkarskich jest dostępna na Biuletynie Informacji Publicznej, widniejącym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach (TUTAJ). Na wyłonienie projektantów usługi zainteresowane strony mają 14 dni. Składanie ofert zaplanowano do dnia 19 marca bieżącego roku.

 

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do przystąpienia do przetargu. Także i Wy możecie być współtwórcami naszej wspólnej, wymarzonej bazy sportowej. Zapraszamy do współpracy!

Komentarze

Dodaj komentarz