Bardzo się cieszymy, iż grono nowych firm wspierających Gwarka Tarnowskie Góry stale się powiększa. Kolejną nową firmą, która dołączyła w skład Grupy 2010 jest firma „Przybyła Transport” z Nakła Śląskiego.

 

Firma, której właścicielem jest pan Rafał Przybyła działa w branży transportowej. Zajmuje się ona przewozem towaru do maksymalnego ciężaru 2 ton, a także wieloma innymi gałęziami transportu takimi jak przewozy osób, przeprowadzki, czy transport mebli, sprzętu RTV/AGD oraz ich montaż u klienta. Ci natomiast mogą liczyć na fachową obsługę i profesjonalne podejście ze strony firmy „Przybyła Transport”. Na naszym obiekcie oficjalny Partner Gwarka będzie mógł się zareklamować kibicom naszego klubu poprzez reklamę na banerze oraz, co ciekawe, reklamą jednego ze swoich samochodów na meczach domowych Gwarka Tarnowskie Góry w III lidze. Samochód, który oklejony jest w barwy narodowe będzie służyć Państwu jako produkt do Państwa dyspozycji.

przybyla_auto

Panu Rafałowi bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym klubem. Kolejną nową firmę współpracującą z naszym klubem serdecznie witamy w Grupie 2010.

Dodaj komentarz