Zaplanowany na dzień jutrzejszy półfinałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom z Dramą Zbrosławice nie odbędzie się. Zarząd IV-ligowca ze względu na trudną sytuację kadrową swojej drużyny podjął decyzję o wycofaniu klubu LKS Drama Zbrosławice z rozgrywek Pucharu Polski.

 

Informacja ta oznacza, że bez konieczności gry w meczu półfinałowym nasza drużyna awansowała do finału rozgrywek pucharowych. Zarząd klubu LKS Drama Zbrosławice powiadomił już o swojej decyzji Wydział Gier Podokręgu Bytom. Gwarek Tarnowskie Góry w finałowym rozgrywek zmierzy się z obecnym liderem pierwszej grupy „Haiz” IV Ligi Śląskiej, Szombierkami Bytom. Mecz finałowy wyznaczony został na wiosnę przyszłego roku.

 

Przypomnijmy, iż mecz pierwotnie miał zostać rozegrany we wtorek 15 października o godzinie 15:00 na obiekcie przy ul. Reptowskiej w Ptakowicach. W porozumieniu kluby podjęły jednak decyzję o przesunięciu meczu na godzinę 18:00, a miejscem meczu miało być boisko Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie. Ostatecznie jednak do niego nie dojdzie.

 

Najbliższy mecz Gwarek rozegra zatem w najbliższą sobotę w ramach rozgrywek 3. grupy piłkarskiej III ligi, a ich przeciwnikiem w domowym starciu w Tarnowskich Górach będzie Rekord Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz