Marcowe spotkanie Gwarka z Unią w Świerklańcu zakończyło się wysoką wygraną tarnogórzan. Okazji do powtórki wyniku we wtorek jednak nie będzie. Fot. Marzena Stanek

Zaplanowane na jutrzejszy dzień pucharowe spotkanie Gwarka Tarnowskie Góry z Unią Świerklaniec nie dojdzie do skutku. Mecz, który miał być rozegrany w ramach II rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Bytom najprawdopodobniej zweryfikowany zostanie jako walkower 3:0 na korzyść Gwarka. O swojej decyzji odnośnie nieprzystąpienia do jutrzejszego meczu działacze Unii Świerklaniec powiadomili już Wydział Gier i Dyscypliny oraz Kolegium Sędziów Podokręgu Bytom.

 

Oznacza to, że bez konieczności gry nasz zespół zapewnił sobie udział w III rundzie tych rozgrywek. W tej fazie turnieju zapewniony udział mają już także: Orzeł Miedary, Czarni Kozłowa Góra, Tempo Stolarzowice, Olimpia Boruszowice, a także Rozbark Bytom. O ostatnie dwa miejsca powalczą w bezpośrednich meczach LKS Żyglin z Szombierkami Bytom, a także Silesia Miechowice z Ruchem Radzionków.

 

Mecze III rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom zaplanowano na 21 września (środa).

Dodaj komentarz