W minionym tygodniu zawodnicy z grup młodzieżowych rozgrywali swoje mecze ligowe. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące tych spotkań.

 

III Liga Wojewódzka B1

W spotkaniu 4 kolejki 3 Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych zawodnicy kierowani przez Marcina Wujka i Grzegorza Skowronka mieli przyjemność zagrać na płycie, na której na co dzień występują ich starsi koledzy z pierwszej drużyny, a przeciwnikiem Gwarka był MKS Zaborze Zabrze. Po wyrównanym meczu gracze Gwarka ostatecznie zwyciężyli 2:1. Poważnej kontuzji podczas tego starcia doznał jeden z zawodników gości, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

TS Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Zaborze Zabrze 2:1

Skład:
Krawczyk – Zastawnik, Ogłaza (81′ Soboń), Dubas, Sołtysik (45′ Kiermaszek), Gruca (88′ Ościk), Terlecki (66′ Pietruszewski), Dąbrowski, Szymańczuk (45′ Wózik), Szala, Romanowski oraz Hoinca, Baran
 

VI Liga D2

Podopieczni trio trenerskiego Brzezina, Tomala, Tomaszewski zmierzyli się w poniedziałek na inaugurację VI Ligi D2 z drużyną UKS Sokoła Zbrosławice. Wynik był jednak sprawą drugorzędną, a najbardziej liczyło się dla trenerów zebranie przez zawodników niezbędnego doświadczenia.

UKS Sokół Zbrosławice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 0:14

Skład:
Burczyk, Mandrela, Słomin, Myrcik, Nowak, Jerszy, Kozak, Dembecki, Kurek oraz Porada, Jośko, Vicenzin, Kroteniuk

 

 

Dodaj komentarz