Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry ogłasza rozpoczęcie zapisów na pierwszą edycję zimowych półkolonii, które w styczniu przyszłego roku odbędą na obiekcie Gwarka. Nasz Klub po raz pierwszy wychodzi z inicjatywą organizacji zimowych półkolonii, więc zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Charakterystyka półkolonii:

Zimowe wakacje dla dzieci i młodzieży na Śląsku będą w przyszłym roku miały miejsce w styczniu. Dzięki temu nasze półkolonie będą dostępne dla Państwa w dwóch turnusach podzielone na pięć dni roboczych w terminach:

I turnus: 13 stycznia – 17 stycznia

II turnus: 20 stycznia – 24 stycznia.

Podobnie jak to miało miejsce podczas organizacji naszych półkolonii letnich, również i tym razem turnusy nie zostaną podzielone na poszczególne roczniki, dzięki temu będzie Państwu łatwiej w natłoku codziennych obowiązków dopasować uczestnictwo swoich pociech w naszych zimowych półkoloniach. Trwać one będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30. Dotyczy to każdego z dwóch organizowanych przez TS Gwarek turnusów. Poniżej przedstawiamy Państwu więcej informacji na temat półkolonii.

 

Podczas trwania półkolonii organizator zapewnia w trakcie trwania każdego turnusu:

opiekę wykwalifikowanych trenerów i wychowawców wypoczynku dla dzieci i młodzieży, napoje, drugie śniadanie, obiad dla dziecka, niezbędne ubezpieczenie, sprzęt multimedialny, materiały plastyczne, dostęp do pomieszczeń sanitarno-higienicznych, zajęcia w pomieszczeniach spełniających wymagania ochrony przeciwpożarowej, zajęcia rekreacyjne oraz sportowe prowadzone przez profesjonalną kadrę trenerską, wycieczki połączone z transportem oraz wliczonymi biletami wstępu do instytucji sportowo – rekreacyjnych, gry i zabawy integracyjne oraz edukacyjne, zajęcia profilaktyczne z zakresu zdrowia oraz środowiska, pokazy filmowe o tematyce edukacyjnej, zajęcia z robotyki, a także wiele różnych form spędzenia aktywnie wolnego czasu.

 

Odpłatność półkolonii to 450 zł. Wpłaty należy dokonać przelewem na podane poniżej konto bankowe:
 
ING BANK ŚLĄSKI 76 1050 1230 1000 0090 3019 5482
 
W tytule prosimy wpisać „wpłata na półkolonie, imię i nazwisko dziecka oraz numer turnusu„.
 
W tym roku przygotowaliśmy specjalną zniżkę dla rodzeństwa. Koszt drugiej osoby to zniżka w wysokości 10 % procent ceny turnusu.
 
Półkolonie zimowe odbywają się bez dofinansowania ze strony Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.
 
 
Informacje dodatkowe:
 
Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonie jest uiszczenie zapłaty, a także dostarczenie do sekretariatu Klubu, bądź jeśli dziecko jest zawodnikiem Gwarka można również poprzez odpowiedniego trenera, uzupełnionej karty kwalifikacyjnej, którą można pobrać TUTAJ.
 
Prosimy o dokonanie wpłat i doniesienie kart kwalifikacyjnych do dnia 20 grudnia 2019 roku.
 
Ilość miejsc ograniczona!
 
Zapisy rozpoczynają się od poniedziałku 2 grudnia od godziny 9:00.
 
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Klubem poprzez adres e-mail: sekretariat@tsgwarek.pl 
 
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

plakat_ferie (1)

Dodaj komentarz