Pełen atrakcji, emocji oraz wzruszeń dzień za nami. Pierwszego czerwca na naszym obiekcie działo się tak wiele, że trudno to wszystko opisać. Czas na krótkie przedstawienie tego, co działo się pierwszego dnia czerwca na stadionie Gwarka!

 

Akcją przewodnią, która towarzyszyła podczas całego dnia na Gwarku była akcja charytatywna pt. „Gramy dla Adama”. Podczas zbiórki pieniężnej dla chorego wychowanka TS Gwarek, Adama Nowaka, po podliczeniu wszystkich zakończonych aukcji, a także datków zebranych tego dnia na naszym obiekcie możemy dumnie ogłosić, iż na rzecz rehabilitacji Adama została przekazana kwota w wysokości 7070,71 zł! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność.

 

Wieczór Kucharzy na Gwarku (fot. Marzena Stanek): TUTAJ

 

Podczas meczu Gwarka z Wartą Gorzów Wielkopolski, a także po pomeczowej konferencji prasowej odbyły się specjalne pokazy kulinarne dwójki tarnogórskich szefów kuchni. Jakub Parkietny oraz Dawid Bystrzycki na co dzień dbają o nasze podniebienia serwując przepyszne dania w tarnogórskich restauracjach. Prywatnie są to przyjaciele wspomnianego już wcześniej Adama Nowaka, którzy zainicjowali zbiórkę pieniężna na rzecz rehabilitacji Adama, a także zadbali o każdy szczegół podczas naszej wspólnej akcji.

 

Zapraszamy do oglądania filmu promocyjnego autorstwa Przemysława Maruszczyka, który w perfekcyjny sposób uwiecznił wszystkie najważniejsze tego dnia wydarzenia, które odbyły się na naszym obiekcie.

Dodaj komentarz