Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry ma zaszczyt zaprosić Państwa na pełną muzycznej uczty szampańską zabawę sylwestrową, która już za niespełna miesiąc odbędzie się na obiekcie Gwarka.

 

Zabawa sylwestrowa odbędzie się na piętrze budynku klubowego TS Gwarek, a jej start planowany jest na godzinę 20:00. Jak na imprezę sylwestrową przystało, zabawa przewidziana jest do białego rana. Szampańska zabawa w gronie znajomych przy udziale profesjonalnego DJ-a to gwarancja niezapomnianych przeżyć w tym szczególnym dniu. O jak najlepsze spędzenie czasu zadbają o Państwa organizatorzy wydarzenia, którzy zadbają o najdrobniejszy szczegół. Odpowiednio wystrojona sala, specjalnie dobrany klimat sylwestrowej zabawy, a także fantastyczna oprawa muzyczna sprawią, że z pewnością nie będą się Państwo nudzić. Ba, nogi same będą nosić wszystkich uczestników do tańca!

 

Koszt uczestnictwa w naszej imprezie sylwestrowej wynosi 350 zł / para.

W cenie zapewniamy Państwu ciepłą kolację, zimną płytę, a także dodatki w postaci ciasta, oraz napojów takich jak kawa czy herbata. Oczywiście do Państwa dyspozycji będzie również tradycyjna lampka szampana.

 

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona!

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest wplata zaliczki w wysokości 200 złotych od pary.

 

Więcej informacji o zabawie udzieli jeden z organizatorów wydarzenia: Magdalena Loy (tel. 732-938-567).

 

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz