Miło jest nam Państwa poinformować, iż w sierpniu bieżącego roku również nasze Towarzystwo będzie organizowało letnie półkolonie dla dzieci i młodzieży na Gwarku. Wzorując się na latach poprzednich także i tym razem dołożyliśmy wszelkich starań, aby czas spędzony podczas letnich półkolonii przebiegł dla każdego uczestnika pod znakiem aktywnej formy wypoczynku. Nuda bowiem nie ma na Gwarku miejsca.

 

Także i w tym roku półkolonie będą podzielone na trzy turnusy. Każdy turnus liczy pięć dni, zaczynając poniedziałkiem, a kończąc piątkiem w godzinach 8:30 – 14:30. Na wzór z lat poprzednich każdy z nich będzie odpowiadał wyznaczonej kategorii wiekowej. 

I turnus: 30 lipca – 3 sierpnia 

Dla dzieci z roczników: 2007, 2008, 2009

II turnus: 6 – 10 sierpnia

Dla dzieci z roczników: 2010, 2011, 2012

III turnus: 20 – 24 sierpnia

Dla dzieci z roczników: 2004, 2005, 2006

 

Turnusy rozpoczynamy w poniedziałki spotkaniem organizacyjnym z rodzicami, gdzie zostanie przedstawiony harmonogram całego turnusu, a także podział uczestników na grupy.

 

Podczas trwania półkolonii organizator zapewnia:

opiekę wykwalifikowanych trenerów i wychowawców wypoczynku dla dzieci i młodzieży, napoje oraz posiłki (śniadania), niezbędne ubezpieczenie, bazę sportową (dwa pełnowymiarowe boiska sportowe i bieżnię), sprzęt sportowy, sprzęt multimedialny, materiały plastyczne, dostęp do pomieszczeń sanitarno-higienicznych, zajęcia w pomieszczeniach spełniających wymagania ochrony przeciwpożarowej, codzienne treningi sportowe prowadzone przez profesjonalną kadrę trenerską, rozmaite atrakcje (wycieczki) połączone z transportem, liczne warsztaty, gry i zabawy integracyjne oraz edukacyjne, zajęcia profilaktyczne z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom, pokazy filmowe o tematyce edukacyjnej, opiekę medyczną, a także wiele różnych form spędzenia aktywnie wolnego czasu.

 

 

Odpłatność półkolonii to 100 zł. Wpłaty należy dokonać przelewem na podane poniżej konto bankowe:
 
ING BANK ŚLĄSKI 76 1050 1230 1000 0090 3019 5482
 
W tytule prosimy wpisać „wpłata na półkolonie, imię i nazwisko dziecka oraz numer turnusu„.
 
 
Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonie jest uiszczenie zapłaty, a także dostarczenie do sekretariatu Klubu, bądź jeśli dziecko jest zawodnikiem Gwarka można również poprzez odpowiedniego trenera, uzupełnionej karty kwalifikacyjnej, którą można pobrać TUTAJ.
 
Prosimy o dokonanie wpłat i doniesienie kart kwalifikacyjnych do dnia 29 czerwca 2018 roku.
 
Ilość miejsc ograniczona!
 
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Klubem poprzez adres e-mai: sekretariat@tsgwarek.pl 
 
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 
miasto_dofinansowanie
 

Dodaj komentarz