W najbliższą sobotę seniorzy Gwarka Tarnowskie Góry meczem z rezerwami Górnika Zabrze zakończą zmagania w sezonie 2017/2018. Gwarek swój debiutancki sezon w III lidze ma szansę zakończyć na podium. Beniaminek rozgrywek zaskoczył w tym sezonie wszystkich. Zanim jednak pożegnamy zawodników w ostatnim meczem sezonu, przed spotkaniem 34. kolejki III ligi na boisko wybiegną drużyny Samorządowców oraz Przedsiębiorców w swoim jubileuszowym, dziesiątym, corocznym meczem towarzyskim.

 

Przyjacielska rywalizacja dwóch drużyn ma swoją bogatą historię. Cztery ostatnie potyczki kończyły się wygranymi Samorządowców, którzy wyraźnie mają patent na rywali. Przedsiębiorcy ostatni raz zaznali smaku zwycięstwa w 2013 roku. W tym roku zapowiadają jednak, że po latach porażek wreszcie uda im się wziąć na Samorządowcach srogi rewanż. Mecz towarzyski, podczas którego wszyscy uczestnicy zapominają o obowiązkach zawodowych to coroczna forma rozrywki, podczas której mogą poświęcić się zamiłowaniu piłce nożnej.

 

Dziesiąta edycja towarzyskiej potyczki odbędzie się przed meczem seniorskiej drużyny Gwarka z Górnikiem II Zabrze. Konfrontacja Samorządowców z Przedsiębiorcami odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godzinie 16:00 na boisku TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2. Zbiórka drużyn zaplanowana została na godzinę 15:00.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na to spotkanie. Wstęp na mecz towarzyski jest darmowy.

Dodaj komentarz