Uczestnicy biegu przed startem podczas marcowej edycji biegów. Fot. Dawid Sobczyk

Sezon ligowy 2018/2019 został już zakończony. Nie oznacza to jednak, że na naszych obiektach przez czas wakacji będzie wiało nudą. Wręcz przeciwnie! Już w najbliższą sobotę wszystkich zainteresowanych oraz posiadających wolny czas zapraszamy na kolejną odsłonę zawodów biegowych na naszym obiekcie. Kto słyszał lub sam brał udział w marcowej edycji turnieju biegowego „Srebrny Gwarek” ten dokładnie wie co w najbliższą sobotę będzie się na Gwarku działo. A kto nie wie, temu zaraz naszą imprezę przybliżymy.

 

Cykl biegowy „Srebrny Gwarek” dał się poznać wszystkim zainteresowanym podczas pierwszej edycji, która została rozegrana na początku marca bieżącego roku. Jest to turniej składający się z czterech wydarzeń biegowych organizowanych przy współpracy naszego Klubu z grupą biegową „Srebrne Miasto Tarnowskie Góry”. W sobotę zostanie rozegrana druga runda, a dwie kolejne zostały zaplanowane na wrzesień oraz grudzień tego roku. Podczas wiosennej edycji biegów zebrało się prawie 80 zawodników! Liczymy gorąco, że w najbliższą sobotę frekwencja również wśród uczestników dopisze.

 

W sobotę biuro zawodów, które tradycyjnie będzie rozmieszczona na obiekcie Gwarka otwarte zostanie otwarte o godzinie 9:00. Początek biegu zaplanowano na godzinę 10:00, zaś kategoria Nordic Walking rozpocznie się godzinę później, czyli o godzinie 11:00. Tradycyjnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia oficjalnego profilu wydarzenia imprezy, stworzonego stworzonego przez grupę biegową Srebrne Miastu: TUTAJ.

 

Pamiętajmy, że zapisy na drugi turniej trwają do 20 czerwca włącznie. Wpisowe to koszt zaledwie 10 zł. Więcej informacji na temat zgłoszeń oraz całości imprezy udzieli wszystkim zainteresowanym szef cyklu zawodów, pan Adam Polczyk (tel. 693-958-353, e-mail: srebrnemiasto@op.pl). Posiłek uczestnikom biegów zapewni raz jeszcze firma Lunch Service, natomiast nad opieką medyczną zadba tarnogórska przychodnia Bi-Med.

 

Wstęp dla kibiców na obiekt podczas zawodów będzie w tym dniu oczywiście darmowy.

 

srebrny_gwarek_plastron_2019

Dodaj komentarz