Jak co roku zapraszamy wszystkich naszych zawodników wraz z rodzinami na kończący sezon ligowy piknik rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę na stadionie Gwarka przy ul. Wojska Polskiego 2. W każdym roku organizujemy go z myślą o naszych piłkarskich nadziejach, nadając mu tematykę, dopasowaną do problemów dzisiejszej młodzieży. Aby uświadomić ich, jakie zagrożeniami niosą za sobą uzależnienia, przygotowaliśmy dla nich wakacyjną podpowiedź.

 

Piknik rodzinny o tematyce profilaktyczno-sportowej „Strzel gola uzależnieniom” odbędzie się na obiektach sportowych Gwarka Tarnowskie Góry w dniu 15 czerwca (sobota) w godzinach 9:00 – 13:00. Przedsięwzięcie jest skierowane dla mieszkańców Tarnowskich Gór, zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Na uczestników czeka moc atrakcji związanych z tematyką naszego sobotniego spotkania: prelekcja z funkcjonariuszami Policji na temat uzależnień), mecze piłki nożnej, fitness, Bubble Soccer, poczęstunek i nagrody niespodzianki.

 

Zabierajcie rodziców, dziadków, rodzeństwo oraz znajomych i spotkajmy się wszyscy w najbliższą sobotę na obiekcie Gwarka. Przed nami wakacyjna przerwa, którą postarajmy się wszyscy spędzić mądrze, na sportowo, ale przede wszystkim bezpiecznie, żebyśmy się mogli po niej ponownie spotkać gotowi do dalszego działania na zielonych boiskach. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

miasto_dofinansowanie

Dodaj komentarz