Sobotnie zwycięstwo naszej drużyny z Rekordem Bielsko-Biała przerwało serię trzech, przegranych meczów z rzędu. Gwarek pokonał na stadionie przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowskich Górach bardzo mocny zespół i pokazał, że mimo nieplanowanych strat punktowych ciągle liczy się na cztery kolejki ligowe przed końcem sezonu w walce o awans do II ligi. Na pomeczowej konferencji prasowej radości nie krył trener gospodarzy Krzysztof Górecko, którzy podziękował również prawdziwym kibicom naszej drużyny za przyjście tego dnia na stadion i doping przez cały mecz.

 

Krzysztof Górecko (trener Gwarka): „Chciałem podziękować wszystkim kibicom, którzy byli dzisiaj na meczu. Drużyna potrzebuje kibiców przede wszystkim wtedy, kiedy jej nie idzie. Przegraliśmy trzy mecze i fajnie by było, aby na tych meczach było również 800-1000 widzów, tak jak na meczu ze Skrą Częstochowa. To właśnie wtedy jest nam potrzebna najbardziej Wasza pomoc. Jak drużyna wygrywa to zawsze jest fajnie. Charakter poznaje się jednak wtedy, kiedy się przegrywa, drużynie nic nie wychodzi, a kibic zostaje i wspiera. Dlatego bardzo dziękuję raz jeszcze wszystkim tym, którzy się dzisiaj na stadionie pojawili.”

 

Trudno się z naszym trenerem w tej kwestii nie zgodzić. Konferencja prasowa po meczu Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała z udziałem trenerów Piotra Jaroszka oraz Krzysztofa Górecko dostępna: TUTAJ.

Komentarze

  • spektrum 27 / 05 / 2018 Reply

    Myślę, że będę zgodny z pozostałymi KIBICAMI GWARKA, jeśli powiem krótko: nie po to czekaliśmy w Tarnowskich Górach przez tyle lat na III ligę, aby teraz nie wspierać naszej drużyny w jej walce na tym szczeblu rozgrywek. Osiągnięty został przecież cel: srebrne miasto walczy o III ligę. Naszemu trenerowi dziękuję za dostrzeżenie roli kibiców. Róbcie swoje nie patrząc na negatywne opinie osób, którzy źle życzą firmie: GWAREK TARNOWSKIE GÓRY.

  • Izydor 28 / 05 / 2018 Reply

    Trener i druzyna oraz zarzad i sponsorzy zrobili ponad stan posiadania

Dodaj komentarz