Po ponad trzech wspólnych latach pracy, dotychczasowy asystent trenera Gwarka, trener Sebastian Gawełczyk, opuszcza klub z Tarnowskich Gór. Trener Gawełczyk w naszym klubie spędził ponad trzy lata, za każdym razem plasując się z Gwarkiem w czołówce ligowej tabeli.

 

W naszym klubie trener Sebastian Gawełczyk pojawił się w sierpniu 2017 roku podczas debiutanckiego sezonu Gwarka Tarnowskie Góry w III lidze. Na ławce trenerskiej zasiadł po raz pierwszy w domowym meczu z Piastem Żmigród, a więc w meczu, który jak się później okazało został pierwszym, zwycięskim spotkaniem Gwarka w swojej historii meczów w III lidze. Były trener Stali Zabrze na ławce trenerskiej Gwarka zasiadł łącznie w 97 oficjalnych meczach ligowych oraz pucharowych, a także w wielu spotkaniach kontrolnych. Sezon 2020/2021 był czwartym w jego historii pracy w klubie ze Srebrnego Miasta.

 

Trener Sebastian Gawełczyk był zawsze skory do rozmów, m.in. wielokrotnie udzielając wywiadów naszej stronie internetowej. Doradca pierwszego trenera Gwarka, Krzysztofa Górecko, zawsze był pozytywnie odbierany zarówno w szatni, jak i całym klubie Gwarek Tarnowskie Góry, wliczając w to pracowników klubu, zarząd czy sponsorów. Zawsze służył pomocą. M.in. analityk oraz twórca meczowych odpraw będzie zawsze mile widziany w klubie z Tarnowskich Gór.

 

Za wkład włożony w rozwój Gwarka Tarnowskie Góry, zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym, a także zarząd klubu, sponsorzy oraz pracownicy serdecznie Trenerowi dziękują i życzą wszystkiego najlepszego w dalszej pracy trenerskiej!

 

IMG_8448

Dodaj komentarz