Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry informuje, iż trwają zapisy na dwa najbliższe mecze Gwarka Tarnowskie Góry. Nasza drużyna w rozgrywkach trzeciej grupy piłkarskiej III ligi swoje dwa najbliższe mecze ligowe rozegra na wyjazdach. Najpierw w sobotę tarnogórzanie zagrają ze Ślęzą Wrocław, a następnie we wtorek zagrają prestiżowy mecz derbowy z Ruchem Radzionków. Na obydwa mecze zostaną zorganizowane wyjazdy sympatyków tarnogórskiego zespołu.

 

Spotkanie we Wrocławiu będzie hitowym spotkaniem 23. kolejki ligowej. Czwarta w tabeli Ślęza podejmie Gwarka, który wygrał wszystkie ze swoich wcześniejszych meczów z wrocławianami w historii swoich III-ligowych potyczek z drużyną sobotnich gospodarzy. Stawką meczu będzie utrzymanie trzeciej pozycji w tabeli, którą Gwarek będzie mógł poprawić we wtorek. Spotkanie, które pierwotnie miało być rozegrane o godzinie 16:00, rozpocznie się nieco wcześniej, bo już o 14:00. Wyjazd na to spotkanie organizuje jeden z naszych sponsorów, firma „Przybyła Transport”. 

przybyla

 

Niemniej interesujące spotkanie zostanie rozegrane trzy dni później. We wtorek, na nowym obiekcie należącym do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie zostaną rozegrane zaległe Derby Powiatu Tarnogórskiego, w których zmierzą się drużyny Ruchu Radzionków oraz Gwarka Tarnowskie Góry. Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w ramach 19. kolejki III ligi 16 marca, jednak mecz na wniosek radzionkowian został przełożony po otrzymaniu zgody od Zarządu tarnogórskiego Klubu. Na derbowe spotkanie Gwarek Tarnowskie Góry otrzymał 50 biletów do rozdysponowania wśród tarnogórskich kibiców. Na to spotkanie odbędzie się również zorganizowany wyjazd sympatyków Gwarka.

tripbus

 

Po więcej informacji dotyczących wyjazdów (ceny biletów, ceny przejazdów, godziny zbiórki, etc.) zapraszamy do kontaktu z sekretariatem klubu TS Gwarek pod numerem telefonu (32) 770-01-22, lub do wiadomości mailowej sekretariat@tsgwarek.pl.

Uwaga, ilość miejsc na obydwa wyjazdy ograniczona!!!

Wspomóżmy naszą drużyna swoim dopingiem w dwóch, ważnych dla Gwarka meczach!

Dodaj komentarz