Bardzo miło jest nam Państwa poinformować, iż grono przedsiębiorców wspierających Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry zostało powiększone o kolejną firmę. Tym razem w Grupie 2010 witamy kolejną rodzimą firmę, znaną tarnogórzanom przede wszystkim z wysokiej jakości wykonywanych zdjęć, firmę Foto Adamek! To kolejny przykład na bardzo dobre relacje naszego Klubu z tarnogórskimi przedsiębiorstwami.

 

Studio „Foto Adamek” mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Adama Jurczyka 1, nieopodal samego serca Tarnowskich Gór, tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy – tarnogórskiego Rynku. Firma działająca nieprzerwanie od 1991 roku specjalizuje się w usługach fotograficznych. Nasz nowy Partner dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje wszystkim Klientom idealne wydruki fotograficzne oraz artystyczne, bowiem wszystkie fotografie robione są za pomocą technologii cyfrowej zarówno w kolorze, jak i w wydruku czarno – białym, bądź sepii. Studio „Foto Adamek” wykonuje również odbitki z wszelkich nośników cyfrowych oraz tradycyjnych negatywów i slajdów, które mogą być również przeniesione na nośnik cyfrowy. Oprócz wspomnianej już wcześniej wysokiej jakości zdjęć, nasz nowy Partner oferuje również cyfrowy retusz zdjęć studyjnych, dodawanie ramek, napisów oraz reprodukcję  starych, zniszczonych zdjęć. W szerokiej gamie możliwości naszego nowego Partnera znajdują się również usługi związane z fotografią ślubną czy komunijną.

 

Zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z usług firmy „Foto Adamek” z Tarnowskich Gór. O pierwszych efektach współpracy z naszym nowym Partnerem dowiedzą się Państwo już za niedługo, kiedy to będziemy mogli wszystkim naszym kibicom przestawić nowych zawodników drużyny Gwarka Tarnowskie Góry w specjalnej, przedsezonowej sesji fotograficznej. Tymczasem Zarząd Towarzystwa Sportowego „Gwarek” pragnie bardzo serdecznie podziękować pani Małgorzacie Paszkowskiej, a także panu Jerzemu Buzek za zainteresowanie oraz pomoc naszemu Klubowi.

 

 Studio „Foto Adamek” serdecznie witamy w rodzinie Gwarka Tarnowskie Góry!

Dodaj komentarz