Z wielką satysfakcją dzielimy się z Państwem tą informacją. Otóż dwie kolejne firmy weszły w skład Grupy 2010, czyli grupy zrzeszającej przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, u których dobro naszego Klubu jest sprawą pierwszorzędną. Nowymi sponsorami Gwarka Tarnowskie Góry zostały firmy „Meble na wymiar Mirosław Mrozek” oraz „Usługi Instalacyjno – Budowlane Grzegorz Dworaczek”.

 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, którego właścicielem jest pan Mirosław Mrozek ma swoją siedzibę w Nakle Śląskim przy ul. Obłoków 28. Firma świadczy usługi w zakresie produkcji mebli zarówno kuchennych, jak i łazienkowych. Wśród bogatej oferty firmy są m.in. drzwi przesuwne, szafy, komody, wersalki czy nawet biurka lub łóżka. Jeśli jesteście Państwo w trakcie, bądź przed remontem kuchni czy łazienki, z pewnością polecamy Państwu usługi naszego nowego Sponsora.

meble-mrozek

 

Czas na przedstawienie naszego drugiego, nowego Sponsora. „Usługi Instalacyjno-Budowlane” to firma zarządzana przez pana Grzegorza Dworaczka. Firma zajmuje się realizowaniem budowlanych prac remontowych oraz wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Firma działa na rynku już prawie 25 lat, utwierdzając się jako firma solidna, która gwarantuje wszystkim swoim Klientom szybką realizację każdego zamówienia. Siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach przy ul. Kruczej 62.

dworaczek_grzegorz

 

Raz jeszcze dziękujemy naszym nowym Sponsorom za obdarzenie nas zaufaniem. Już w najbliższym czasie o ofertach naszych nowych firm będą informować m.in. banery reklamowe, które pojawią się na ogrodzeniu wewnętrznym stadionu Gwarka.

 

Serdecznie zapraszamy kolejne chętny firmy do korzystania z nowych możliwości wynikających z dołączenia do Grupy 2010.

1 komentarz

  • Izydor 16 / 10 / 2018 Reply

    Brawo

Dodaj komentarz