Cóż to był za rok! Skuteczna walka o prymat w  IV lidze, następnie barażowy dwumecz, który już na zawsze przejdzie do historii Gwarka, a później pierwsze cztery miesiące Gwarka w III lidze. Dawno nasz Gwarek nie przysporzył swoim kibicom tylu sportowych wrażeń. Czas odwdzięczyć się naszym bohaterom. Dziś startuje III edycja głosowania na „Piłkarza Roku 2017”!

 

W tym roku tradycyjnie kibice wybiorą najlepszych zawodników Gwarka w czterech kategoriach:

  • Piłkarz Roku
  • Walczak Roku
  • Odkrycie Roku
  • Bramka Roku

Drobne zmiany zaszły w ilości doboru kandydatów. Jak co roku sztab trenerski Gwarka wytypował nominowanych w wyżej wymienionych kandydatów. Tym razem jednak swoje głosy będzie można oddawać na jednego nie z trzech, ale z pięciu wybranych kandydatów. Każdy z nich zasłużył na ogromne brawa i ma swój wkład w zajmowane przez Gwarka miejsce na półmetku rozgrywek III ligi. Do trzech kategorii zostali nominowani następujący zawodnicy:

nagrody_roku_2017

Tradycyjnie już do ostatniej kategorii odsyłamy na nasz kanał na Youtube. Tam będzie możliwość wyboru zdaniem Państwa najpiękniejszej bramki Gwarka w roku 2017. Do naszego zestawienia wybraliśmy zarówno bramki zdobyte w sparingach, jak i w meczach mistrzowskich, a także pucharowych. Poniżej przedstawiamy pełen spis dziesięciu nominowanych bramek.

Bramka roku 2017:

01. Dawid Jarka (bramka w sparingu ze Spójnią Landek)

02. Rafał Kuliński (bramka w meczu z Piastem II Gliwice)

03. Mateusz Górka (bramka w meczu z Rakowem II Częstochowa)

04. Sławomir Pach (bramka w meczu z GKS-em II Katowice)

05. Dawid Hewlik (bramka w meczu z KS Decor Bełk)

06. Adrian Sikora (bramka w meczu z Odrą Miasteczko Śląskie)

07. Dawid Jarka (bramka w meczu z BKS-em Stal Bielsko-Biała)

08. Michał Bobryk (bramka w meczu z Piastem Ożarowice)

09. Grzegorz Fonfara (bramka w meczu z Rekordem Bielsko-Biała)

10. Dawid Jarka (bramka w meczu ze Stalą Brzeg)

Link do bramek: TUTAJ.

 

Zachęcamy wszystkich kibiców do oddawania głosów w naszej zabawie. Głosujemy tradycyjnie, wysyłając wiadomość e-mail (na adres: sekretariat@tsgwarek.pl) w tytule wpisując „Gwarek 2017„, a w treści swoje typy, a także swoje imię i nazwisko, np:

Piłkarz roku: Adam Dzido

Walczak roku: Bartłomiej Cymerys

Odkrycie roku: Jakub Dyląg

Bramka roku: 01. Dawid Jarka

głosował: Jan Kowalski

 

Głosować można do dnia 6 grudnia do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 11 grudnia. Tego dnia odbędzie się także losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich głosujących. Nagrody ufundowane zostaną przez Partnerów Gwarka Tarnowskie Góry. 

Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz