W drugi weekend marca rozpoczęła swoje wiosenne rozgrywki runda wiosenna w III lidze. Można zatem stwierdzić, iż oficjalnie w świecie Gwarka Tarnowskie Góry nastała długo wyczekiwana przez wszystkich wiosna. Powoli odliczamy dni do rozpoczęcia zmagań nie tylko w rozgrywkach seniorskich, ale także młodzieżowych. Budzimy się do życia nabierając sił do działania i realizowania kolejnych założeń.

 

Jednym z planów dotyczących wiosny jest utworzenie nowej grupy w Akademii Piłkarskiej Gwarka. Już teraz możemy powiedzieć, iż z uwagi na olbrzymie zainteresowanie kształceniem piłkarskim w naszym Klubie, zdecydowaliśmy się kontynuować wychowywanie najmłodszych adeptów piłki nożnej, otwierając jednocześnie nową grupę rocznikową w Gwarku. Chęć uprawiania sportu przez coraz więcej dzieci może tylko cieszyć. My jesteśmy zaszczyceni, iż tak wiele osób chce nabywać nowych, piłkarskich umiejętności właśnie u nas.

 

Stając naprzeciwko naszym założeniom uroczyście ogłaszamy, iż w środę 4 kwietnia o godzinie 17:00 na boisku TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2 Tarnowskich Górach odbędzie się pierwszy, inauguracyjny trening nowej grupy treningowej Gwarka. Na trening zapraszamy wszystkie chętne dzieci z rocznika 2011 oraz młodszych wraz z rodzicami. Trenerem nowo powstającej grupy będzie trener Sylwester Kurek, który w naszym Klubie pracuje już z rocznikiem 2009. Można zatem śmiało stwierdzić, iż nową grupę oddajemy w dobre ręce fachowca, który wprowadzi najmłodszych adeptów Akademii Piłkarskiej Gwarka poprzez sport i zabawę w świat zagadnień najpiękniejszej dyscypliny sportowej świata, czyli piłki nożnej.

 

Rodzice, pamiętajcie, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Ciężko przejść obojętnie obok tej niezwykle skutecznej maksymy. Nie zwlekajcie i zapamiętajcie to wydarzenie. Zapraszamy Was bardzo serdecznie na pokazowy, organizacyjny trening – Razem Tworzymy Naszą Historię. Więcej potrzebnych informacji znajdziecie na plakacie poniżej.

nabor_2011_plakat

Dodaj komentarz