Z ogromną radością dzielimy się oficjalnie z Państwem informacją, iż nowym zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry został znany ze swoich występów głównie w GKS-ie Katowice – Kamil Cholerzyński. To bez wątpienia ogromne wzmocnienie Gwarka przed drugą częścią rozgrywek w III lidze.

 

29-letni Kamil Cholerzyński kibicom znany jest głównie za sprawą występów w rodzimym GKS-ie Katowice. Wychowanek popularnej GieKSy przechodził przez niemal wszystkie drużyny juniorskiej katowickiej drużyny, aż w końcu stał się jednym z jej najmocniejszych punktów. Łącznie w barwach GKS-u rozegrał blisko 170 spotkań w I lidze, wpisując się na stałe w historię klubu z ul. Bukowej. Ponadto Kamil Cholerzyński reprezentował także przez pół roku barwy Rozwoju Katowice, a ostatni rok spędził w III-ligowym Motorze Lublin. Roczny pobyt w klubie z Lublina zakończył na pierwszym miejscu w czwartej grupie III ligi.

 

Kamil Cholerzyński jest czwartym i ostatnim zimowym transferem naszego Klubu. Okazję do debiutu wszyscy nasi nowy zawodnicy będą mieli już w najbliższą sobotę, kiedy to w pierwszym meczu ligowym Gwarek podejmie na swoim boisku o godzinie 15:00 Falubaz Zielona Góra.

 

Kamil, witamy w Gwarku i życzymy Ci samych udanych spotkań w barwach nowej drużyny!

1 komentarz

  • Maxim 13 / 03 / 2018 Reply

    I super. Teraz trzeba tylko awansować

Dodaj komentarz