1 czerwca podczas dnia pełnego sportowych atrakcji na naszym obiekcie odbyła się akcja charytatywna, podczas której zbieraliśmy pieniążki na rehabilitację wychowanka naszego Klubu, Adama Nowaka. Przez cały dzień nasi wolontariusze wykonywali kawał doskonałej roboty, a wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zanim jednak podamy kwotę, którą udało się nam zebrać, oddamy głos bohaterowi sobotniego dnia. Adam Nowak chciałby w sposób szczególny podziękować wszystkim za pomoc.

 

Adam Nowak:

„Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy 1 czerwca na stadionie Gwarka Tarnowskie Góry podczas meczów włączyli się do akcji charytatywnej zbierając na moje dalsze leczenie i rehabilitację.

Było Was tak dużo, że nie chcąc nikogo pominąć dziękuję po prostu Wam wszystkim. To co wydarzyło się 1 czerwca świadczy tylko o tym, jak dobrymi ludźmi jesteście.

Wiedziałem, że na świecie jest bardzo dużo dobrych ludzi, ale dotychczas nie zdawałem sobie sprawy, że ponad 60 tysięcy z nich mieszka w Tarnowskich Górach i okolicach.

Szczególnie chciałbym podziękować Prezesowi Gwarka Tarnowskie Góry, Panu Markowi Poradzie. Dziękuję za organizację i możliwość zorganizowania tej wspaniałej imprezy, za pomoc, po prostu za wszystko co dla mnie zrobił. Panie Marku, to nie była III liga, to nie była nawet ekstraklasa, to była LIGA MISTRZÓW!

Bardzo dziękuję również dwóm wspaniałym kucharzom Dawidowi Bystrzyckiemu i Jakubowi Parkietnemu. To oni zadbali o całą oprawę gastronomiczną tego dnia, przygotowali również fantastyczny pokaz. Dzięki chłopaki!

Dziękuję całemu Zarządowi Gwarka Tarnowskie Góry, wszystkim wolontariuszom, wszystkim osobom, które brały udział w tym wydarzeniu: Asia, Monika, Danka, Kinga, Marek, Kamil, Mikołaj i wszyscy, którzy pomagali tego dnia. Podziękowania ślę również dla sponsorów, którzy włączyli się w akcję charytatywną.

Jednak szczególnie chciałbym podziękować jednej osobie, bez której całe to wydarzenie nie miałoby miejsca. To on od samego początku do końca zorganizował wszystko, zajął się nawet najmniejszym szczegółem. Zadbał o to żeby wszystko było idealne. Dawid Bystrzycki, bo o nim mowa. To wspaniały człowiek! To co zrobiłeś jest po prostu nieocenione. Dzięki Dawid.

Kiedy podczas jednej z licytacji zobaczyłem hasło na koszulce zwycięzcy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, czyli słynny hymn Liverpoolu „You’ll Never Walk Alone”, mając koło siebie tyle wspaniałych i życzliwych osób pomyślałem, że nigdy nie mogę o tym zapomnieć, a na pewno muszę walczyć jeszcze bardziej dla siebie, dla moich synów.

Jesteście wspaniali. Dziękuję Wam bardzo!

 

Z niesłychaną dumą dzielimy się z Państwem informacją, iż podczas sobotniej zbiórki pieniężnej na rzecz Adama Nowaka udało się uzbierać kwotę 5250,71 zł! Ponadto cały czas spływają na konto Fundacji „Cała Naprzód” pieniążki z licytacji klubowych pamiątek. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy pomogli tego dnia Adamowi Nowakowi.

 

Podczas sobotniego dnia oprócz meczu odbyła się jeszcze na naszym obiekcie cała masa atrakcji, o których więcej napiszemy już niebawem…

Dodaj komentarz