Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich zawodników, trenerów oraz pracowników naszego Klubu informuje, iż ze względu na dopuszczenie przez Rząd Polski oraz Minister Zdrowia możliwości powrotu do treningów sportowych na określonych zasadach bezpieczeństwa, zmuszone jest chwilowo zmienić godziny otwarcia bieżni lekkoatletycznej.

 

W związku z tym bieżnia lekkoatletyczna na obiekcie TS Gwarek zamknięta zostanie na czas trwania treningów Pierwszej Drużyny TS Gwarek, zespołu Rezerw oraz Akademii Piłkarskiej Gwarka, począwszy od dnia 12 maja (wtorek) bieżącego roku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30. 

 

Natomiast od dnia 18 maja (poniedziałek) bieżącego roku nie będzie można korzystać z bieżni lekkoatletycznej od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 20:30, a także w soboty w godzinach 9:30 – 17:30.

 

Zamknięte zostają w tych godzinach również wszystkie furtki zewnętrzne oraz wewnętrzne prowadzące przez obiekt TS Gwarek.

 

Nowy harmonogram korzystania z bieżni lekkoatletycznej będzie obowiązywał do odwołania. Harmonogram zajęć drużyn naszego Klubu może ulec zmianie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące powrotu drużyn Akademii do zajęć podane zostaną w ciągu najbliższych dni.

 

Wszystkich korzystających dotychczas z bieżni lekkoatletycznej obiektu Gwarka przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz prosimy o wyrozumiałość.

 

Dodaj komentarz