Koniec roku to kolejne sportowe emocje z udziałem najmłodszych zawodników naszego Klubu. Już w najbliższą sobotę 22 grudnia w tarnogórskiej Hali Sportowej odbędzie się kolejna edycja turnieju Inter Color Cup. Tym razem o zwycięstwo zawodach powalczą młodzi sportowcy z roczników 2012/2013, wśród których nie mogło zabraknąć reprezentantów tarnogórskiego Gwarka.

 

Do startu w kolejnej edycji turnieju stanie osiem drużyn: Gwarek Tarnowskie Góry, Górnik Zabrze, Football Academy Zawiercie, Zieloni Żarki, *Piast Gliwice, GKS Katowice, Akademia Piłkarska Gliwice oraz UKS Ruch Radzionków. Początek sportowych zmagań zaplanowano na godzinę 9:00.

 

Organizatorem turnieju jest Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry, które dziękuje za pomoc w stworzeniu turnieju następującym sponsorom: INTER COLOR Jacek Gryc, Biogeneza Sp. z o.o., Veolia Tarnowskie Góry oraz Urzędowi Miejskiemu w Tarnowskich Górach. Patronat medialny nad sobotnim turniejem objęła Telewizja Polska ze oddziałem regionalnym w Katowicach oraz tarnogórska telewizja internetowa TG Stacja.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do Hali Sportowej w Tarnowskich Górach w najbliższą sobotę. Wstęp na turniej jest oczywiście bezpłatny. Zachęcamy nie tylko rodziców dzieci, ale także i wszystkich wybierających się na turniej kibiców o głośny, sportowy doping w stronę wszystkich biorących udział w turnieju młodych zawodników. Zastrzyk pozytywnej energii z trybun będzie dla wszystkich zawodników bardzo ważny. Do zobaczenia!

 

plakat-inter

*aktualizacja na dzień 18 grudnia:

Drużynę Piasta Gliwice w turnieju zastąpi zespół UKS Trójka Tarnowskie Góry.

Dodaj komentarz