Jeden z najbardziej zasłużonych piłkarzy Gwarka Tarnowskie Góry w historii, członek złotej jedenastki naszego klubu z okazji 60-lecia Gwarka, wierny kibic, a także były trener tarnogórskiej drużyny – Piotr Musiałek, będzie świętował za nieco ponad miesiąc swoje 80. urodziny! W związku z tym, Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry przygotowało dla solenizanta niespodziankę!

 

Przypadające dokładnie na 22 czerwca okrągłe, 80. urodziny zasłużonego zawodnika, a później działacza Gwarka Tarnowskie Góry nie mogły przejść obojętnie. Z tej okazji klub TS Gwarek Tarnowskie Góry w porozumieniu z byłymi wychowankami Gwarka przygotował dla naszego Jubilata specjalna niespodziankę.

 

W sobotę 3 czerwca, czyli za niespełna trzy tygodnie, w dzień ligowego meczu Gwarka z Polonią Poraj byli wychowankowie Piotra Musiałka za czasów gry w Gwarku staną naprzeciw siebie w meczu towarzyskim. Wychowankowie Gwarka za czasów gry na stadionie przy ul. Cebuli zmierzą się z wychowankami tarnogórskiego klubu za czasów gry na obecnym stadionie Gwarka, przy ul. Wojska Polskiego.

 

Głównym celem towarzyskiego meczu będzie w szczególności podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz Gwarka dla pana Piotra Musiałka, który jak sam zapowiedział – również postara się wziąć udział w meczu! Nie zabraknie wielu wspomnień, radości, a także piłkarskich potyczek byłych wychowanków naszego klubu, ukazanych rzecz jasna w przyjaznej, piłkarskiej atmosferze.

 

Bohater meczu spotkał się ostatnio z nami i udzielił bardzo ciekawego wywiadu na temat swojej przygody z Gwarkiem. Efekty tego spotkania już za niedługo pojawią na naszej stronie internetowej.

 

Mecz wychowanków Gwarka za czasów pracy trenerskiej pana Piotra Musiałka w sobotę 3 czerwca na stadionie TS Gwarek przy ul. Wojska Polskiego 2. Początek meczu o godzinie 15:00. Wszystkich chętnych, byłych zawodników Gwarka, czujących się na siłach zapraszamy do wspólnej zabawy! Wstęp na towarzyski mecz będzie bezpłatny!

 

Więcej informacji udzielają bezpośrednio

Prezes TS Gwarek, pan Marek Porada: tel. 693-980-404

Sekretariat TS Gwarek: sekretariat@tsgwarek.pl

 

Sprawmy wszyscy trenerowi Musiałkowi udany prezent urodzinowy!

1 komentarz

Dodaj komentarz