W najbliższą niedzielę w Hali Sportowej przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. Będzie to jedna z części Olimpiady Sportowej, która odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Tarnowskich Gór, pana Arkadiusza Czecha. W niedzielnych zawodach nie może zabraknąć oczywiście młodych zawodników naszego Klubu.

 

Zawody piłkarskie na Hali Sportowej rozpoczną się o godzinie 9:45. Wcześniej, bo już o godzinie 9:00 oficjalnie przywitamy wszystkich uczestników turnieju. W rozgrywkach weźmie udział dwanaście 10-osobowych drużyn, w tym sześć drużyn złożonych z tarnogórskich przedszkoli oraz pozostałe sześć reprezentujących tarnogórskie kluby piłkarskie. Tarnogórskiego Gwarka reprezentować będzie drużyna młodzieżowa z Rocznika 2010 oraz młodsi, którzy w naszym Klubie trenują pod bacznym okiem trenera Sylwestra Kurka. Koniec zmagań oraz rozdanie nagród przewidziano na godzinę 15:00.

 

Organizatorami Olimpiady Sportowej o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry są Urząd Miasta Tarnowskie Góry, Stowarzyszenie Sanus Vivere,  oraz Park Wodny w Tarnowskich Górach przy współpracy z Towarzystwem Sportowym „Gwarek”. Regulamin, turnieju, a także ważne informacje dotyczące niedzielnych zmagań można przeczytać na stronie internetowej Parku Wodnego (TUTAJ). Nagrody w turnieju ufundowała firma Biogeneza Sp. z o.o.

 

Wstęp na turniej oczywiście jest darmowy. Zachęcamy wszystkich kibiców do przybycia w niedzielne południe do Hali Sportowej oraz wsparcia wszystkich młodych zawodników biorących udział w turnieju!

olimpiada_sportowa_plakat_umtg

 

Dodaj komentarz