Emocje po meczach barażowych już dawno opadły, jednak w naszej pamięci cały czas przeżywamy ten historyczny dla Gwarka dwumecz. Zwycięstwa w lidze oraz w barażach zapewniły Gwarkowi awans do piłkarskiej III ligi. Czas, aby debiutant z Tarnowskich Gór pokazał się na piłkarskich salonach w Polsce!

 

Trzecia grupa piłkarskiej III ligi zawiera kluby z województw lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz śląskiego. Drużyna Gwarka pokaże się m.in. w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Lubinie, Wrocławiu, Polkowicach, Brzegu czy Bielsku-Białej. Gwarek Tarnowskie Góry już od początku sierpnia rozpocznie swoją debiutancką misję w sezonie 2017/2018.

 

Jak co roku zachęcamy Firmy oraz Przedsiębiorstwa do zareklamowania się na koszulce meczowej TS Gwarek. Tym razem okazja szczególna, bowiem reklama Firmy na strojach meczowych tarnogórzan docierać będzie szeroko ponad granice naszego regionu. Co się z tym wiąże, III liga niesie za sobą większe zainteresowanie stacji telewizyjnych, gazet sportowych oraz szeroko pojętego świata mediów.

post-koszulka

Zachęcamy bardzo gorąco do zareklamowania się na koszulkach oraz innych częściach stroju meczowego Gwarka Tarnowskie Góry w sezonie 2017/2018. III liga jest doskonałą szansą na dotarcie Państwa Firmy do szerszego grona klientów, nie tylko w województwie Śląskim, ale przede wszystkim poza jego granicami.

 

W razie zainteresowania Państwa naszą ofertą, prosimy o kontakt do Prezesa TS Gwarek, pana Marka Porady (e-mail: marekporada@op.pl, tel. 693-980-404), w celu omówienia dalszych szczegół.

 

Serdecznie zapraszamy Firmy oraz Przedsiębiorstwa do współpracy.

1 komentarz

  • Jan 18 / 07 / 2017 Reply

    Dalsza część stroju jaki kolor.

Dodaj komentarz