Ciężko uwierzyć w to, jak niepostrzeżenie rok 2017 zbliża się ku końcowi. Uspokajamy. Co prawda czekają nas jeszcze 80 dni obecnie panującego roku, jednak warto już w niektórych kwestiach zaplanować sobie to, co będzie miało miejsce w roku przyszłym. My tradycyjnie już jesteśmy na to przygotowani, bowiem chcemy kolejny już raz zachęcić wszystkie firmy do współpracy i reklamy na kalendarzu klubowym Gwarka na rok 2018.

 

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich naszych Partnerów oraz grono nowych firm do reklamowania się na nowym kalendarzu Gwarka. Tym razem ze względu na coraz większe zainteresowanie naszym Klubem postanowiliśmy wydać dwa rodzaje kalendarzy. Hasło przewodnie, które od jakiegoś czasu towarzyszy Gwarkowi, czyli „Razem tworzymy naszą historię” najbardziej opisuje pierwszy z kalendarzy, na którym oprócz pierwszej drużyny Gwarka znajdą się również zdjęcia wszystkich grup młodzieżowych trenujących w naszym Klubie. Drugi z nich poświęcony będzie Akademii Piłkarskiej Gwarka, która w porównaniu do jej powstawania w zeszłym roku zmieniła się nie do poznania.

 

Nasze kalendarze tradycyjnie będą posiadały rozmiar B1 oraz B2. Kalendarz na nowy, 2018 rok jak zawsze dystrybuowany będzie nie tylko na terenie powiatu tarnogórskiego. Tradycyjnie kalendarze trafiają między innymi do instytucji państwowych, samorządowych, firm, szkół, podmiotów gospodarczych, sportowców oraz kibiców.

 

Pierwszy w historii rok w III lidze Gwarka Tarnowskie Góry gwarantuje reklamującym się firmom dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców. Jest to reklama, która z pewnością dostarczy firmom sporo korzyści. Zapraszamy do wstąpienia do Grupy 2010!

 

Więcej informacji na temat reklamy w kalendarzu uzyskacie Państwo:

Marek Porada (Prezes TS Gwarek): tel. 693-980-404, e-mail: marekporada@op.pl

Wojciech Wróbel (Wiceprezes ds. Marketingu): tel. 605-169-375, e-mail: wojciech.wrobel1@wp.pl

Sekretariat TS Gwarek (32) 770-01-22, sekretariat@tsgwarek.pl

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Dodaj komentarz