Najbliższy sezon piłkarski będzie dla Gwarka Tarnowskie Góry drugim na III-ligowym szczeblu. Minione rozgrywki nasza drużyna może zaliczyć do udanych, bowiem jak na beniaminka Gwarek spisał się ponad oczekiwania, zajmując na koniec sezonu 2017/2018 trzecie miejsce, wyprzedzając wiele bardziej utytułowanych drużyna. Przed nami kolejne dwanaście miesięcy rywalizacji. Wierzymy, że dzięki pomocy naszych Sponsorów mamy realną szansę poprawić uzyskaną w czerwcu lokatę.

 

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry składu Państwu propozycję zareklamowania swojej firmy na koszulce meczowej w sezonie 2018/2019. Tarnogórska drużyna przed najbliższy sezon rozgrywać swoje mecze będzie nie tylko na Śląsku, ale także na stadionach województwa Opolskiego, Dolnośląskiego oraz Lubuskiego. W skład szerokiej oferty sponsorskiej dotyczącej koszulki meczowej wchodzą oprócz rozgrywek mistrzowskich oraz pucharowych również mecze sparingowe nie tylko podczas okresów kontrolnych, ale i podczas obozów przygotowawczych naszej drużyny. Jest to najlepsza szansa na to, aby Państwa firma dotarła do większego grona odbiorców.

 

Jak co roku rozgrywkom III ligi towarzyszy duże zainteresowania świata mediów. Nasza drużyna zyskała sobie miano zespołu, który w sezonie 2018/2019 grać będzie o najwyższe cele. Już w poprzednim sezonie Gwarek Tarnowskie Góry wielokrotnie gościł w sportowych programach telewizji regionalnych, gazetach sportowych, czy szeroko pojętego świata mediów. 

20171203_124247 (1024x576)

Przykładowa reklama umieszczona w katowickim Sporcie.

 

Zapraszamy wszystkie chętne firmy do współpracy. Dodatkowych informacji dotyczących oferty na sezon 2018/2019 udziela Prezes TS Gwarek, Pan Marek Porada (e-mail: marekporada@op.pl, tel. 693-980-404).

 

Wygrywajcie razem z Nami!

Dodaj komentarz