Kolejny rok kalendarzowy z Gwarkiem powoli zbliża się do końca. Jak to w swoim zwyczaju bywa, z tej okazji Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry pragnie zaprosić wszystkich naszych Partnerów do skorzystania z oferty reklamy na kalendarzach klubowych naszego Klubu na rok 2021. Nasze zaproszenie dotyczy zarówno tych wchodzących już w skład Grupy 2010 firm oraz przedsiębiorstw, jak i zainteresowanych współpracą nowych instytucji.

 

Wraz z kończącym się rokiem kalendarzowym, piętnując naszą coroczną tradycję kolejny już raz tworzymy wspólny dla Gwarka Tarnowskie Góry kalendarz, zrzeszający wszystkich, reprezentujących wielką rodzinę naszego Klubu. Na przyszłorocznych kalendarzach tradycyjnie już znajdą się wszyscy zawodnicy „Dumy Srebrnego Miasta”, począwszy od reprezentujących nas na mapie międzywojewódzkiej naszego kraju Pierwszej Drużyny, poprzez zespół Rezerw, a także wszystkie grupy Akademii Piłkarskiej Gwarka. Kalendarz formatu B1 to przejrzysta forma nie tylko reklamy, ale także przywiązania do żółto-zielono-czarnych barw. 

 

Nasze kalendarze od lat trafiają między innymi do wszelkiego rodzaju instytucji państwowych, samorządowych, firm, szkół, podmiotów gospodarczych, sportowców oraz wszystkich zainteresowanych życiem Klubu kibiców, których z roku na rok ciągle przybywa. Reklama Państwa firmy na naszym kalendarzu z pewnością dostarczy Państwu sporo korzyści, o czym świadczy co roku duże zainteresowanie chętnych reklamą firm, które oprócz reklamy chcą ciągle wspierać nasz Klub.

 

Dla przypomnienia pokazujemy Państwu kalendarze, które przy współpracy z naszymi Partnerami spędzają z nami rok 2020:

kalendarz-pierwsza_2020 kalendarz-mlodziez_2020

 

Więcej informacji na temat reklamy w kalendarzu uzyskacie Państwo:

Wojciech Wróbel (Wiceprezes ds. Marketingu): tel. 605-169-375, e-mail: wojciech.wrobel1@wp.pl

Sekretariat TS Gwarek (32) 770-01-22, sekretariat@tsgwarek.pl

 

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz