Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry z przykrością informuje, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do dnia 9 kwietnia 2021 r. zmuszone jest zawiesić organizację zajęć sportowych w naszym Klubie.

 

Zakazana jest zarówno możliwość prowadzenia współzawodnictwa sportowego (rozgrywki ligowe organizowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach oraz Podokręg Bytom) jak i możliwość organizacji zajęć sportowych i wydarzeń sportowych, a także działalności obiektów sportowych (boiska piłkarskie, sale gimnastyczne). Ograniczenie to nie dotyczy sportu zawodowego, zatem rozgrywki III ligi, w których bierze udział nasza Pierwsza Drużyna mogą odbywać się zgodnie z planem.

 

slzpn_zakaz_info

Źródło: www.slzpn.pl

 

Miejmy nadzieję, że po wyznaczonym przez Władze Państwa terminie, dzieci i młodzież wchodzą w skład naszej Akademii będzie mogła w pełni zdrowa powrócić do zmagań sportowych. O wszelkich zmianach dotyczących wznowienia organizacji zajęć lub wydłużenia przerwy, trenerzy będą informować za pośrednictwem wiadomości SMS.

Trzymajcie się zdrowo!

 

Dodaj komentarz