Ruch Chorzów, Polonia Bytom, ROW 1964 Rybnik, Rozwój Katowice – to będzie TOP SEZON w III lidze! W pierwszych dniach sierpnia rozpocznie się sezon ligowy 2019/2020. Dla Gwarka Tarnowskie Góry będzie on już trzecim w swojej historii występów na III-ligowym szczeblu. Czas jednak na nowe wyzwania i poprawę swojej pozycji. Promocja naszego Klubu w swoim trzecim sezonie startów na arenach wojewódzkich to szansa na dodatkową reklamę dla naszych sponsorów, których zachęcamy do skorzystania z okazji zakupienia logo swojej firmy na koszulkach meczowych pierwszej drużyny Gwarka.

 

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry ma przyjemność złożyć wszystkim zainteresowanym firmom propozycję zareklamowania swojego logo na koszulce meczowej w sezonie 2019/2020. Tarnogórska drużyna przed najbliższy sezon rozgrywać swoje mecze będzie ponownie nie tylko na Śląsku, ale także na stadionach województwa Opolskiego, Dolnośląskiego oraz Lubuskiego. W skład szerokiej oferty sponsorskiej dotyczącej koszulki meczowej wchodzą oprócz rozgrywek mistrzowskich oraz pucharowych również mecze sparingowe nie tylko podczas okresów kontrolnych, ale i podczas obozów przygotowawczych naszej drużyny. Dzięki temu reklama Państwa firmy trafia do jeszcze większej grupy odbiorców.

 

Wykupienie loga firmy na koszulkach meczowych pierwszej drużyny Gwarka niesie za sobą sporo korzyści. Oprócz ponad trzydziestu oficjalnych meczów w sezonie, a także wspomnianych wcześniej spotkań kontrolnych dotyczących wspomnianej opcji reklamy to także zaproszenia na mecze Gwarka, zaproszenia do oficjalnych spotkań członków Grupy 2010, a także szereg dodatkowych możliwości poszerzenia swojej reklamy.

 

W tym roku rozgrywki trzeciej grupy III ligi będą cieszyć się niesłychanym jak do tej pory powodzeniem nie tylko kibiców, ale i świata mediów. Obecność 14-krotnego Mistrza Polski, a więc Ruchu Chorzów, 2-krotnego Mistrza Polski, a więc Polonii Bytom, a także m.in. czterech drużyn rezerw Lotto Ekstraklasy, w tym Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Miedzi Legnica czy Śląska Wrocław dodaje tegorocznym rozgrywkowym dodatkowego smaczku. Przypominamy, że również i Gwarek Tarnowskie Góry zapowiada w tym sezonie walkę o najwyższe cele. Dzięki temu sportowy aspekt sezonu 2019/2020 w połączeniu z medialnym przesłaniem świata telewizji, gazet czy Internetu również przyniesie Państwa firmie dodatkowej formy reklamy.

 

IMG_8766 Obecność na meczach Gwarka reporterów Telewizji Publicznej to już tradycja.

 

rekord bb (1280x720) Przykładowa reklama umieszczona w katowickim Sporcie.

 

IMG_3069

Reklama na koszulce meczowej na jednym z trzech kompletów meczowych w sezonie 2018/2019.

 

gwarek_-_gornik_www.gornikzabrze.pl

 Reklama na koszulce meczowej to także reklama na stronach internetowych grupowych rywali Gwarka.

 

Dodatkowych informacji dotyczących oferty na sezon 2019/2020 udziela Prezes TS Gwarek, Pan Marek Porada (e-mail: marekporada@op.pl, tel. 693-980-404).

 

Zapraszamy wszystkie chętne firmy do współpracy!

 

Dodaj komentarz