Sezon 2020/2021 wielki krokami zbliża się nieubłaganie. Już za nieco tydzień rywalizację o punkty wznowią nasi III-ligowcy. Wraz z początkiem sierpnia do treningów powróci natomiast Akademia Piłkarska Gwarka. W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie trenerów naszej Akademii, na którym dopinano szczegóły dotyczące rozpoczęcia zajęć treningowych w poszczególnych rocznikach.

 

W czwartkowe popołudnie po krótkiej, wakacyjnej przerwie spotkali się trenerzy naszej Akademii, aby przygotować harmonogram zajęć na najbliższą rundę, która rozpocznie się już w sierpniu. Harmonogram zakładać będzie odpowiednią liczbę jednostek treningowych dla danej grupy zawodników, godziny trwania treningów, a także boiska, na których przeprowadzane będą zajęcia. Na zebraniu, wraz z trenerem koordynatorem naszej Akademii Piłkarskiej, Krystianem Szygułą, spotkali się trenerzy, który odpowiadać będą za szkolenie naszej młodzieży przez najbliższe miesiące. Na spotkaniu nie zabrakło nowych twarzy, a więc szkoleniowców, którzy zdecydowali się rozpocząć trenerską przygodę z naszym Klubem, jednak ich szerzej przedstawimy Rodzicom oraz wszystkim Kibicom Gwarka w osobnych artykułach, dzięki czemu będziemy mogli wszyscy ich bliżej poznać.

Wszyscy nowi trenerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz niezbędne doświadczenie do pracy z dziećmi i młodzieżą w Gwarku, a nowy rozkład grup młodzieżowych prezentuje się następująco:

trenerzy_akademia_2020-2021

 

Bezpośredni kontakt do trenerów można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce MŁODZIEŻ. W związku ze zmianą sezonu, tradycyjnie każda z drużyn przechodzi automatycznie do nowych rozgrywek ligowych. Te z pewnością zostaną zainaugurowane pod koniec sierpnia, lub na początek września. W przeciągu kilku dni zostaną zmienione zakładki, odnośniki do drużyn młodzieżowych na nasze stronie internetowej, dzięki czemu będą mogli Państwo łatwiej odnaleźć się w nowych rocznikach.

 

W najbliższych dniach nasza młodzież oraz rodzice najmłodszych kategorii wiekowych zostaną powiadomieni sms-owo o dacie rozpoczęcie zajęć treningowych, a także przez cały sezon będą na bieżąco informowani odnośnie sytuacji w ich grupie (mecze, treningi, spotkania, etc) za pośrednictwem komunikatorów. Przez kolejny sezon przy szkoleniu młodzieży pomagać nam będzie program PROTRAINUP, którzy nasi trenerzy oraz rodzice znają już z poprzednich miesięcy. Oczywiście stosując się do najnowszych zasad bezpieczeństwa, przestrzegać będziemy w dalszym ciągu częstej dezynfekcji sprzętu oraz rąk przed oraz po zejściu z treningu.

 

Wszystkim naszym młodym zawodnikom życzymy słonecznych dni wakacji, a od sierpnia wszyscy głodni piłki zaczynamy zajęcia treningowe! Do zobaczenia!

 

1 komentarz

  • Timi 25 / 07 / 2020 Reply

    A gdzie będą trenować. Chyba to co obiecywali z boiskami już upadło

Dodaj komentarz