Z dumą możemy Państwa poinformować, iż kolejna firma weszła w skład Grupy 2010. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach, mający swoją siedzibę przy ul. Bytomskiej w Tarnowskich Górach został nowym sponsorem naszego Klubu. Dzięki czemu nowy sponsor stał się pierwszą, i z całą pewnością nie ostatnią firmą, która nawiązała współpracę z naszym Klubem w 2017 roku. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach posiada ponad 100-letnią tradycję zapoczątkowaną właśnie tutaj – w Tarnowskich Górach.

 

Oprócz głównej placówki umiejscowionej przy ul. Bytomskiej w Tarnowskich Górach, nasz nowy sponsor posiada także swoje placówki w pozostałych częściach Powiatu Tarnogórskiego takich jak Nakło Śląskie czy Zbrosławice, a także poszerza swoją działalność poza nim. Przykładem może być otwarta w sierpniu 2016 roku placówka w Piekarach Śląskich.

 

Dziękujemy naszemu nowemu sponsorowi za zainteresowanie naszym Klubem. Jesteśmy tym bardziej dumni z nawiązania współpracy, iż jest to kolejna firma z Tarnowskich Gór, która nie przeszła obojętnie widząc ciągły progres Gwarka Tarnowskie Góry.

 

Zachęcamy do korzystania z usług naszego nowego sponsora, o którym więcej będzie można przeczytać dzięki reklamie na naszej stronie internetowej TUTAJ. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach zachęcać będzie do współpracy także poprzez umieszczenie reklamy na ogrodzeniu wewnętrznym naszego stadionu.

 

Witamy w Grupie 2010!

Dodaj komentarz