Z satysfakcją chcemy poinformować wszystkich naszych kibiców, iż nowym sponsorem naszego Gwarka została kolejna firma z Tarnowskich Gór. Jest nią firma „PRO-MAL S.C.”, która ma specjalizuje się w usługach remontowo – budowlanych.

 

Początki firmy „PRO-MAL S.C.” sięgają 1991 roku. Stosowane nowoczesne technologie w branży remontowo – budowlanej, połączone z niezbędną wiedzą oraz zdobywanym doświadczeniem spowodowało, że rozwój firmy znacznie przyspieszył. Z końcem 2018 roku utworzona została druga sekcja firmy, która świadczy również usługi izolacji poliuretanem – termicznej (poddasza, posadzki, ściany, fundamenty i tarasy). Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie usługą izolacji zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w przemyśle. Błyskawiczna technologia ma na celu skrócić czas dotychczasowych prac izolacyjnych np. położenie wełny mineralnej na poddaszu.

 

Dziś, po 30 latach działalności firmy naszego nowego sponsora, po wielu przeprowadzonych inwestycjach, po wielu zadowolonych klientów można śmiało stwierdzić, że doskonały warsztat pracy, jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm firmy PRO-MAL S.C., jest doskonałą metodą promocji firmy naszego nowego sponsora. Po więcej informacji na temat działalności naszego nowego sponsora odsyłamy Państwa na stronę internetową firmy PRO-MAL S.C. (TUTAJ), gdzie poznają Państwo szereg świadczonych przez naszego nowego sponsora usług.

 

Dziękujemy Panom Sylwester Krok oraz Jarosław Borowik, a więc właścicielom firm PRO-MAL S.C. za obdarzenie naszego Klubu zaufaniem i witamy kolejną firmę w GRUPIE 2010!

 

Dodaj komentarz