Z głębokim smutkiem oraz niedowierzaniem przyjęliśmy dziś tragiczną informację o nagłej śmierci jednego ze sponsorów naszego Klubu, pana Roberta Greupnera.

 

Pan Robert Greupner przez wiele lat był nie tylko sponsorem, ale przede wszystkim sympatykiem Gwarka Tarnowskie Góry. Jako jeden z kilku tarnogórskich przedsiębiorców wspierał nasz Klub w pierwszych latach powstania Grupy 2010, dzięki której Gwarek tak wiele osiągnął. Także i w późniejszych latach Robert zawsze zdecydowany był wspomagać rozwój tarnogórskiego Gwarka. Robert Greupner bardzo często pojawiał się na meczach swojego Klubu, świętując z nim pasmo wielu sukcesów. Zyskał w Gwarku grono życzliwych osób. Jego poczucia humoru, towarzystwa oraz życzliwości będzie nam bardzo brakowało. Pamięć o Nim nigdy nie zaginie. Cały mały, wielki świat naszego Gwarka wstrząśnięty jest tą smutną wiadomością…

 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 15 lutego w Bazylice im. Najświętszej Maryi Panny i Św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich o godzinie 8:30.

 

Dodaj komentarz