O tym, że działająca od ponad dziewięciu lat GRUPA 2010 jest ważnym ogniwem napędowym tarnogórskiego Gwarka wiemy nie od dzisiaj. Również dzięki niej nasz Klub stale się rozrasta, a firmy wchodzące w skład GRUPY 2010 co chwilę znajdują wzajemną pomoc, nie tylko w kwestiach biznesowych. Dziś miło jest nam Państwa poinformować, iż szeregi przedsiębiorstw wspierających Gwarka Tarnowskie Góry wsparła kolejna, nowa firma. 

 

Firma „Tifarm” to wiodący na rynku zakład świadczący usługi produkcyjne związane z  rynkiem suplementów diety, odżywek oraz ziół najwyższej jakości. Nasz nowy Partner świadczy usługi z własnych surowców i materiałów oraz powierzonych przez Klienta, oferując profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizowanego projektu. Z największą starannością pracownicy firmy „Tifarm” dobierają surowce, dokładnie opracowując skład ilościowy oraz jakościowy w taki sposób, aby Klienci mieli świadomość jakości oraz skuteczności wyprodukowanego produktu. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i nowoczesne zaplecze stanowią gwarancję jakości świadczonych usług produkcyjnych (wytwarzany suplement może być w każdej formie wedle uznania Klienta np. proszek, kapsułka lub innej).

 

Produkcja zleceń realizowana jest do i od dowolnego etapu procesu wytwarzania tj. produkcja in bulk, pakowanie do opakowań jednostkowych (butelki, torebki, doypacki, worki i kartoniki).  Firma „Tifarm” świadczy również usługi pakowania oraz etykietowania. Możliwe jest również konfekcjonowanie suszy owocowych i roślinnych (np. ziół) oraz ich rozdrabnianie na mniejsze frakcje. Każde zlecenie realizowane jest w oparciu o wdrożony system jakości HACCP. Cały proces produkcji podlega kontroli jakości wymaganej przez prawo polskie i wspólnotowe. Do szerokiego zakresu możliwości naszego Partnera należy również opiniowanie składów ilościowych, jakościowych oraz treści ulotek i etykiet, aby w jak najlepszy sposób pomóc wprowadzić oraz uzyskać stosowne dokumenty umożliwiające sprzedaż na rynku polskim. Firma „Tifarm” prowadzi dystrybucję najwyższej jakości suplementów diety dostępnych w innych zakątkach świata. Wszystkie oferowane przez naszego Partnera produkty są zarejestrowane w elektronicznym systemie prowadzonym przez Główny Inspektorat Sanitarny

 

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o naszym nowym Partnerze zachęcamy do odwiedzenia jego oficjalnej strony internetowej: TUTAJ. Zapraszamy również do sklepów internetowych Xmil (TUTAJ) oraz Udoschoice (TUTAJ), gdzie bez problemu mogą się Państwo zaopatrzeć w niezwykle łatwy sposób w produkty naszego Partnera.

 

Dziękujemy panu Pawłowi Jeziorskiemu, właścicielowi firmy za pomoc Gwarkowi, witając oficjalnie w GRUPIE 2010. Firma „Tifarm” mimo działalności nie tylko na runku polskim, jest kolejnym przykładem lokalnej pomocy. Siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach, więc tym bardziej dziękujemy za zaufanie skierowane w naszą stronę!

Dodaj komentarz