Zawodnik Gwarka Tarnowskie Góry, Grzegorz Fonfara, wystąpił we wczorajszym programie „Piłkarska 3”, który miał swoją emisję na antenie katowickiego ośrodka regionalnego Telewizji Publicznej. Program emitowany przez TVP3 Katowice jest cotygodniowym podsumowaniem występów piłkarskich drużyn ze Śląska, począwszy od rozgrywek Lotto Ekstraklasy, poprzez Fortuna I Ligę, a także rozgrywki II i III ligi.

 

„Piłkarska 3” na antenie TVP3 Katowice pojawia się już od dwóch lat. Oglądać go możemy w każdy wtorek po godzinie 19:00. Prowadzony przez dziennikarzy sportowych Telewizji Katowice program nadawany na żywo zgromadza przed telewizyjne odbiorniki sporą liczbę kibiców. Tym razem zawodnik Gwarka wystąpił u boku bramkarza GKS-u Tychy, Konrada Jałochy oraz rzecz jasna obok prowadzącej program, Olgi Rybickiej. W programie nie zabrakło także tematu Gwarka Tarnowskie Góry. Dzięki III-ligowym występom, nasz Klub w każdym odcinku przedstawia się z piłkarskiej strony kolejnym nowym widzom.

 

Niecały miesiąc temu gościem programu „Piłkarska 3” był inny zawodnik Gwarka, Kamil Cholerzyński. W przeszłości w studiu programowym gościli również Dawid Jarka oraz wieloletni, zasłużony trener naszego Klubu, Jarosław Bryś. Link do wczorajszego programu z gościnnym występem Grzegorza Fonfary można znaleźć TUTAJ.

 

Zapraszamy do oglądania.

Dodaj komentarz