Pierwszy, pełny rok kalendarzowy Gwarka Tarnowskie Góry na trzecioligowych boiskach już za nieco ponad sześćdziesiąt dni przejdzie do historii. Nasi zawodnicy przysporzyli wszystkim swoim kibicom w 2018 roku mnóstwo sportowych emocji. Wierzymy gorąco, że zbliżające się kolejne dwanaście miesięcy nowego roku będzie dla nas, kibiców równie dobre. W związku z tym, my tradycyjnie zapraszamy wszystkie osoby prywatne oraz firmy do zareklamowania się na nowym kalendarzu Gwarka na rok 2019.

 

Chcielibyśmy kolejny rok zaprosić wszystkich naszych Partnerów oraz grono nowych firm do reklamowania się na kolejnej edycji nowych kalendarzy Gwarka. Wzorując się na tegorocznej edycji, również i w następnym roku do Państwa dyspozycji oddamy dwa rodzaje klubowych kalendarzy o formacie B1. Na pierwszym pojawią się na nim zawodnicy oraz sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Gwarka, występujący na boiskach III ligi. Drugi zaś w całości poświęcony zostanie naszej Akademii Piłkarskiej, która na naszych oczach rośnie w siłę!

 

Nasze kalendarze od lat trafiają między innymi do wszelkiego rodzaju instytucji państwowych, samorządowych, firm, szkół, podmiotów gospodarczych, sportowców, a także kibiców. Reklama Państwa firmy na naszym kalendarzu z pewnością dostarczy Państwu sporo korzyści, o czym świadczy co roku duże zainteresowanie chętnych reklamą firm, które oprócz reklamy chcą ciągle wspierać nasz Klub.

 

Więcej informacji na temat reklamy w kalendarzu uzyskacie Państwo:

Marek Porada (Prezes TS Gwarek): tel. 693-980-404, e-mail: marekporada@op.pl

Wojciech Wróbel (Wiceprezes ds. Marketingu): tel. 605-169-375, e-mail: wojciech.wrobel1@wp.pl

Sekretariat TS Gwarek (32) 770-01-22, sekretariat@tsgwarek.pl

 

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz