Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, iż Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry zostało nominowane do prestiżowej nagrody konkursu „Marka-Śląskie”, który co roku organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach. Nominacji naszego Klubu, jako przedstawiciela Regionu do konkursu dokonał Urząd Miejski w Tarnowskich Górach.

 

Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do szeroko pojętego tworzenia rozpoznawalnej marki naszego województwa. Awans do rozgrywek III ligi, zwycięstwo w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Bytom, systematyczna praca z młodzieżą czy tworzenie warunków do uprawiania przez młodych zawodników piłki nożnej przez nasz Klub zostało zauważone, a także docenione przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach.

 

9. edycja konkursu, w którym nagrody są przyznawane w trzynastu kategoriach swój finał będzie miała we wrześniu. To właśnie wtedy podczas Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach kapituła konkursu wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Gwarek został zgłoszony za swoje działania w dziedzinie sportu. Cieszymy się, iż nasze starania, aby promować markę Gwarka Tarnowskie Góry znajdują swoje pozytywne odbiory w coraz większym regionie województwa.

 

Sama nominacja, za która bardzo dziękujemy, jest dla nas nagrodą i docenieniem naszych wspólnych starań. Obiecujemy, iż na dotychczasowych staraniach z pewnością nie poprzestaniemy! Yno Gwarek!

Dodaj komentarz