Niedzielny mecz Gwarka z rezerwami zabrzańskiego Górnika nie będzie ostatnim meczem naszej drużyny w 2017 roku. O ile rywalizacja o ligowe punkty rzeczywiście zakończy się w najbliższą niedzielę, tak w ramach roztrenowania tarnogórzanie zagrają jeszcze na przełomie listopada i grudnia dwa mecze kontrolne.

 

Już tydzień po rywalizacji ligowej Gwarek rozegra mecz kontrolny z występującą w IV grupie katowickiej „Zina Ligi Okręgowej” Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 25 listopada. Na ten dzień planowane jest nadrabianie ligowych zaległości w niższych ligach, jednak nasz najbliższy sparingpartner przełożony wcześniej mecz ligowy rozegrał na początku października, remisując w wyjazdowym meczu z Orłem Białym Brzeziny Śląskie 1:1. Siemianowiczanka na kolejkę przed końcem rundy jesiennej zajmuje drugie miejsce w swojej grupie ligi okręgowej. Warto zaznaczyć, że drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Szybieloka nie przegrała jeszcze meczu ligowego w obecnym sezonie.

 

Tydzień później planowany jest drugi mecz kontrolny naszej drużyny. Na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze wiadome, z kim Gwarek rozegra grudniowy test mecz. Obecnie trwają poszukiwania sparingpartnera. O wszystkich informacjach dotyczących obydwóch meczów kontrolnych Gwarka będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej. Tam również podamy miejsca oraz godziny rozpoczęcia posezonowych sparingów.

Dodaj komentarz