Nieuchronnie zbliżamy się do końca roku. Przełom listopada oraz grudnia to zwykle czas podsumowań. Rozliczamy wszystkie plusy oraz minusy ostatniego roku. Rok 2016 w wykonaniu Gwarka Tarnowskie Góry zdecydowanie należy podsumować po stronie plusów. Dzięki temu także i w tym roku przygotowaliśmy zabawę, w której chcemy nagrodzić tych, którzy na brawa zasłużyli zdaniem kibiców najbardziej. Po raz kolejny wybierzemy piłkarza, walczaka, odkrycie oraz bramkę roku!

 

Druga edycja naszego konkursu nie zmienia się w porównaniu do tej sprzed roku. Wówczas wybieraliśmy najlepszego zawodnika, największe odkrycie, największego walczaka oraz bramkę roku w wykonaniu naszych piłkarzy. Co najważniejsze, konkurs przypadł go gustu kibicom, którzy bardzo chętnie przysyłali swoje głosy. Także i w tym roku liczymy na Wasze wsparcie, a spośród wszystkich na sam koniec trwania zabawy wylosujemy nagrody niespodzianki ufundowane przez naszych sponsorów.

konkurs-info_grafika

Bramka roku 2016:

01.Mateusz Górka (bramka w sparingu z Wilkami Wilcza)

02.Adam Krzęciesa (bramka w sparingu z Unią Świerklaniec)

03.Sławomir Pach (bramka w meczu z Rakowem II Częstochowa)

04.Marcin Jaskiernia (bramka w meczu z Przyszłością Ciochowice)

05.Bartosz Polis (bramka w meczu z Ruchem Radzionków)

06.Dawid Jarka (bramka w meczu barażowym z Unią Turza Śląska)

07.Bartosz Polis (bramka w meczu barażowym z Unią Turza Śląska)

08.Mateusz Śliwa (bramka w meczu z Rakowem II Częstochowa)

09.Rafał Kuliński (bramka w meczu z Wartą Zawiercie)

10.Marcin Rosiński (bramka  w meczu ze Slavią Ruda Śląska)

Link do bramek: TUTAJ.

 

Zapraszamy wszystkich Państwa raz jeszcze do wspólnej zabawy. Głosujemy na takich samych zasadach jak rok temu. W mailu ( sekretariat@tsgwarek.pl), bądź wiadomości prywatnej na nasz Facebook’owy profil (www.facebook.pl/tsgwarek) przysyłamy wiadomość, w której wpisujemy swoje typy w każdej z kategorii:

Np.

Piłkarz roku: Mateusz Górka

Odkrycie roku: Rafał Kuliński

Walczak roku: Adam Dzido

Bramka roku: 01. Mateusz Górka

Nadesłał: Jan Kowalski, adres e-mail: Jan.kowalski@tsgwarek.pl

 

Swoje głosy przesyłać można do dnia 8 grudnia 2016 roku do godziny 16:00. Każdy głos bierze udział w losowaniu wspomnianych wcześniej nagród niespodzianek. Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz