Wszystkim kibicom przypominamy, iż już za niecałe dwie godziny w Ożarowicach nasza drużyna rozegra półfinałowy mecz o awans do finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom z tamtejszym Piastem. Początek meczu o godzinie 16:00.

Po zwycięstwie w Bielsku-Białej Gwarek na chwilę zapomina o rozgrywkach ligowych, aby skupić się na meczu pucharowym. Stawką meczu będzie awans do finału tych rozgrywek. Mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych, gospodarzy meczu na pewno nie można lekceważyć. Dla drużyny Piasta, której trenerem od niedawna jest były szkoleniowiec Gwarka Michał Budny, dzisiejszy mecz będzie olbrzymią szansą na sprawienie kolejnej niespodzianki. Przypomnijmy, iż nasz przeciwnik w ćwierćfinale pokonał występujący w IV lidze Ruch Radzionków 2:1, końcowy sukces odnosząc dopiero podczas dogrywki.

Tarnogórzanie potrzebowali nie tylko dogrywki, ale i rzutów karnych, aby rozegrać dziś ten mecz. Gwarek pokonał w Bytomiu Bytomski Sport dopiero po rzutach karnych 5:4. Po pięciu latach Gwarek ponownie zawita do Ożarowic. Ostatni mecz naszej drużyny w Ożarowicach zakończył się wynikiem 4:1 dla Gwarka, a jedną z bramek zdobył… Tadeusz Urbainczyk, który ma szansę dzisiaj ponownie zagrać przeciwko Piastowi. Trener gości Krzysztof Górecko będzie miał okazję ponownie wprowadził Gwarek do finału tych rozgrywek. Warunek jest jeden – nie można zlekceważyć gospodarzy.

Początek meczu o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Ożarowicach. Cegiełka umożliwiająca wejście na mecz kosztować będzie 5 zł. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.