Już za niespełna tydzień zainaugurujemy sezon ligowy 2017/2018. Pierwszy raz w swojej historii na poziomie III ligi zobaczymy drużynę Gwarka Tarnowskie Góry. Ten historyczny dla naszego klubu sezon niesie za sobą sporo zmian. My niezmiernie zapraszamy Państwa do licznego udziału w meczach Gwarka na stadionie przy ul. Wojska Polskiego!

 

Terminarz ligowy znamy już parę tygodni. Drogą losowania Gwarek zagra pierwszy mecz w roli gospodarza. Po prawie pięciu latach tarnogórzanie kolejny raz grywać będą jako beniaminek rozgrywek. Na nasz obiekt przyjedzie wiele renomowanych, piłkarskich firm w Polsce. Zapraszamy Państwa do nabywania karnetów kibica na sezon 2017/2018. Imienna karta kibica kosztować będzie 100 zł i obowiązywać będzie przez cały sezon. Zapewni Państwu możliwość oglądania siedemnastu meczów Gwarka w rundzie jesiennej oraz wiosennej. Karta VIP kosztuje 300 zł i umożliwia oglądanie wszystkich meczów Gwarka w roli gospodarza z budynku klubowego. Obydwie karty można już od poniedziałku nabywać w sekretariacie klubu.

karnet-normalny-awerskarnet-vip-awers

 

Zmianie poddaliśmy także wygląd pozostałych artykułów reklamowych. Sezon 2017/2018 to powrót Gwarka do lat 70-tych. Wtedy to nasza drużyna była bliska gry na arenie międzywojewódzkiej. Należy pamiętać, że panował wtedy oczywiście inny podział ligowy. Ostatecznie drużynie Gwarka nie udało się awansować do wyższej ligi, jednak chcemy w sezonie 2017/2018 powrócić do przeszłości i pokazać, jak wyglądały bilety meczowe w tamtych czasach.

W sezonie ligowym 2017/2018 bilet na domowy mecz Gwarka kosztować będzie 10 zł.

bilet-17-18

 

Plakat meczowy to również nawiązanie do lat 70-tych. Plakaty meczowe w stylu retro, które informować będą o zbliżającym się meczu domowym Gwarka rozwieszane będą na słupach reklamowych w naszym mieście, a także dzięki uprzejmości naszych sponsorów oraz partnerów na ich materiałach reklamowych.

plakat-17-18

A jak Wam podoba się nowy wygląd materiałów reklamowych Gwarka?

1 komentarz

  • Jarek 07 / 08 / 2017 Reply

    Może być. Tylko ja umieścił bym na bilecie i plakacie napis . 'Projekt z roku np. 1976 ’

Dodaj komentarz