Już w najbliższy weekend rozpoczniemy nowy sezon ligowy 2020/2021. Będzie to czwarty sezon Gwarka Tarnowskie Góry w rozgrywkach III ligi. Wierzymy gorąco, że po trwającym blisko 150 dni rozbracie z piłką nożną w wydaniu ligowym, głodni gry naszej drużyny Kibice będą zadowoleni z efektów pracy na boisku tarnogórskich zawodników. Aby zawodnicy byli zadowoleni z naszych Kibiców, potrzebują ich obecności na meczach.

 

Zachęcamy zatem wszystkich kibiców do nabywania nowych karnetów na sezon 2020/2021. Tradycyjnie nabycie karnetu daje pewność oglądania wszystkich meczów Gwarka w roli gospodarza w meczach ligowych oraz pucharowych zbliżającego się sezonu. Ceny karnetów na sezon 2020/2021 pozostają bez zmian: karnet kibica można nabyć za kwotę 120 zł, natomiast karnet VIP, dzięki któremu wszystkie mecze można oglądać z budynku klubowego TS Gwarek to kwota 600 zł. Obydwa rodzaje karnetów można nabywać w sekretariacie klubu TS Gwarek od wtorku 28 lipca od godziny 13:00. Domowe mecze Gwarka tradycyjnie rozgrywane będą na obiekcie miejskim w Tarnowskich Górach przy ul. Wojska Polskiego 2.

 

Uwaga! W związku z odwołaniem rundy wiosennej sezonu 2019/2020, mamy dla wszystkich posiadaczy karnetów na poprzedni sezon specjalną promocję. Osoby, które posiadały karnet na poprzedni sezon, przy nabywaniu karnetu na sezon 2020/2021 proszeni są okazać pracownikom klubowym wyżej wymieniony karnet z poprzednich rozgrywek. W tym przypadku zostanie naliczona promocja, dzięki której nowy karnet na sezon 2020/2021 będzie można nabyć ze zniżką -50%! Zapraszamy zatem do zakupu!

 

Nowe zasady uczestnictwa w meczach domowych drużyny TS Gwarek na czas trwania pandemii COVID-19:

Inną ważną informacją dla Kibiców przed rozpoczęciem nowych rozgrywek jest kilka ważnych wskazówek, mających na celu poprawę bezpieczeństwa na stadionach w dobie zagrożenia COVID-19. W tym przypadku bardzo prosimy Kibiców o zaznajomienie się z poniższymi wskazówkami:

  1. Każdy uczestnik meczu Gwarka przy wejściu na obiekt musi mieć założoną maseczkę ochronną, którą będzie mógł zdjąć dopiero po zajęciu miejsca na trybunach.
  2. Po skontrolowaniu przez pracowników Ochrony przy wejściu na obiekt, uczestnik meczu będzie musiał podać swoje imię i nazwisko w celu weryfikacji wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu.
  3. Po wejściu na teren stadionu uczestnik meczu będzie musiał obowiązkowo zdezynfekować ręce.
  4. Uczestnicy meczu zajmują co czwarte miejsce siedzące na trybunach, w rzędach naprzemiennie.
  5. W przypadku zajęcia miejsca innego, niż na trybunie, należy zachować odległość 2 metrów pomiędzy widzami.
  6. Obowiązek zachowania dystansu między uczestnikami nie dotyczy osoby, która przyszła z dzieckiem poniżej 13. roku życia, a także osoby, która towarzyszy osobie z niepełnosprawnością lub osobie, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie. Dotyczy to również osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
  7.  Zalecamy zakrywanie ust i nosa przez uczestników podczas całego wydarzenia.
  8. W wydarzeniu będzie mogło uczestniczyć nie więcej niż 500 osób.

 

Pamiętajmy, iż obecne zasady bezpieczeństwa skierowane są dla wszystkich uczestników wydarzenia przede wszystkim dla ich zdrowia. Wspólne dbanie o nasze bezpieczeństwo z pewnością uniemożliwi rozprzestrzenianie się wirusa, a co za tym idzie szybki powrót do normalności.

 

Do zobaczenia na meczach Gwarka!

 

Dodaj komentarz