Towarzysząca nam od początku tygodnia słoneczna pogoda nie powinna przeszkodzić w przeprowadzeniu najbliższego meczu ligowego Gwarka. W Tarnowskich Górach, podejmą w sobotę Polonię Głubczyce. W ten dzień szczególnie zapraszamy na ligowy mecz Gwarka młodzież trenującą w naszym Klubie wraz z rodzicami. Przypadający na 30 września „Dzień Chłopaka” trzeba jakoś uczcić!

 

Organizatorzy przygotowali z tej okazji dla naszej młodzieży i ich rodziców małą niespodziankę. Od wczoraj trenerzy wszystkich grup młodzieżowych w Gwarku rozdają naszym młodym zawodnikom bilety na najbliższy mecz Gwarka. Tym samym nasi młodzi zawodnicy mogą sprawić swoich ojcom niespodziankę w sobotnie święto. Najbliższemu meczu naszej drużyny towarzyszy bowiem specjalne hasło naszej kampanii z okazji Dnia Chłopaka czyli „Każdy ojciec jest chłopakiem!”

 

Zapraszamy wszystkich ojców razem ze swymi pociechami na sobotni mecz Gwarka z Polonią Głubczyce, aby w rodzinnej atmosferze dopingować nasz zespół do kolejnej wygranej. Żeby nie zostać źle zrozumianym, zapraszamy oczywiście na mecz także wszystkie mamy!

 

Mecz Gwarek – Polonia Głubczyce w sobotę 30 września o godzinie 16:00 na stadionie Gwarka przy ul. Wojska Polskiego 2. Wszyscy młodzi zawodnicy Gwarka mają na mecz wstęp wolny. Zapraszamy także w ten dzień do naszego stoiska gastronomicznego, które usytuowane będzie tuż obok trybuny głównej. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz