Nie po myśli tarnogórzan rozpoczęła się runda wiosenna w 3 grupie piłkarskiej III ligi. Pomimo ambitnej postawy naszej drużyny, Gwarek przegrał w meczu 20. kolejki w Lubinie z drugim zespołem Zagłębia 0:2 (0:0). Wynik meczu rozstrzygnięty został w początkowych minutach drugiej połowy, kiedy to w przeciągu trzech minut zwycięskie bramki dla gospodarzy zrobili Daniel Dudziński oraz Rafał Adamski.

 

Więcej o meczu wkrótce…

 

KGHM ZAGŁEBIE II LUBIN – TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2:0 (0:0)

bramki:

1:0 – Daniel Dudziński 53 min.

2:0 – Rafał Adamski 56 min.

 

żółte kartki: Adamski (Zagłębie) oraz Pach (Gwarek)

sędzia: Dawid Matyszczak (KS Kluczbork)

 

ZAGŁEBIE: Furtak – Kłudka, Warpas, Posmyk, Sobczak – Kizyma, Sypek (75′ Hanc), Łakomy (75′ Galas), Ratajczyk (64′ Kusztal) – Adamski (84′ Czuban), Dudziński. Trener: Adam BUCZEK.

 

GWAREK: Wiśniewski – Dyląg, Dzido, Czajkowski, Obuchowski – Rakowiecki (61′ Pośpiech), Barbus (75′ P. Joachim), Kuliński, Dworaczek – Siwek (70′ Pach), Jarka (61′ Chwastek). Trener: Krzysztof GÓRECKO.

Komentarze

  • TIM 07 / 03 / 2021 Reply

    Trampkarze z Lubina za mocni dla seniorów z Tarnowskich Gór

  • piotrCZA 07 / 03 / 2021 Reply

    Ooo, jest nasz kochany timmy tindorf… Jak klub zwyciężał to siedział cicho, a jak przegrał to wylazła z niego patola i już jadem pluje… Do roboty się weź i na pole ganiaj, z dala od komputera!

  • Rynio 08 / 03 / 2021 Reply

    Jeszcze będą wygrywali, tworzą drużynę nie na strefę spadkową. Trenera też mają dobrego. Byle by się ten wirus spławił i kibiców na stadion wpuścili.

Dodaj komentarz