Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry informuje, iż nowym trenerem koordynatorem grup młodzieżowych w naszym Klubie został Krystian Szyguła. Jest to postać znana w środowisku trenerskim, która swoim doświadczeniem z pewnością wspomoże prawidłowy rozwój naszej Akademii.

 

Krystian Szyguła jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na specjalizacji wychowanie fizyczne i edukacja dla bezpieczeństwa. Jako zawodnik grał wcześniej w śląskich klubach piłkarskich takich jak Ruch Radzionków czy Szombierki Bytom. Posiada licencję trenerską drugiej klasy, dzięki czemu będzie mógł swoją wiedzą podzielić się z trenerami pracującymi w naszej Akademii. Nowy koordynator pracuje również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 5 im. Królowej Jadwigi w Tarnowskich Górach – Lasowicach.

 

Nowy trener koordynator będzie czuwał nad prawidłowym rozwojem Akademii Piłkarskiej Gwarka Tarnowskie Góry. Swoją pracę Krystian Szyguła rozpoczął wraz z początkiem stycznia, zastępując na stanowisku trenera Sebastiana Stasia. Nowego członka naszej Akademii serdecznie witamy w Gwarku.

 

Klub pragnie również poinformować, iż dopełnia formalności dotyczących przydzielenia nowych trenerów do grup z roczników 2011, 2012 oraz 2013. Towarzystwo Sportowe „Gwarek” czyni wszelkie starania, aby dzieci mogły jak najszybciej wrócić do treningów. O potwierdzonych zmianach poinformujemy w kolejnym komunikacie. Rodziców dzieci z wymienionych roczników przepraszamy za zaistniałą sytuacją.

1 komentarz

  • Anyczkowski M. 26 / 07 / 2020 Reply

    No tak średnio.

Dodaj komentarz