Żródło: www.radiofon.fm

Miła niespodzianka dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli oglądać meczu Skra Częstochowa – Gwarek Tarnowskie Góry z trybun stadionu przy ul. Loretańskiej. Telewizja internetowa „Radio Fon” z Częstochowy przeprowadzi na żywo transmisje wideo z zaległego meczu 9. kolejki trzeciej grupy III ligi Skra – Gwarek.

 

Los chciał, iż ten zaległy mecz z 23 września stał się hitem tej serii gier. Obydwa zespoły mają jak dotąd uzbierane po 24 punkty. Tyle samo oczek ma liderująca Stal Brzeg, jednak ma rozegrane jedno spotkanie więcej. Ok. godziny 20:00 drużyna z Brzegu straci zatem pozycję lidera. Na rzecz kogo? Pretendentów jest dwóch: Skra Częstochowa oraz Gwarek Tarnowskie Góry. Gospodarze nie stracili jeszcze nawet punku na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach. Beniaminek z Tarnowskich Gór jest jedyną, niepokonaną jeszcze drużyną w meczu na wyjazdach. Która z drużyn przedłuży dziś swoją serię?

 

Pojedynek Skry z Gwarkiem przeprowadzi dzięki relacji na żywo telewizja internetowa „Radio Fon” z Częstochowy. Początek transmisji od godziny 17:55, a śledzić mecz można TUTAJ.

 

Zapraszamy do dopingu naszej drużyny!

Dodaj komentarz