Tegoroczne rozgrywki ligowe nie rozpieszczają jak na razie kibiców drużyn trzeciej grupy piłkarskiej III ligi. Oprócz inauguracyjnej kolejki ligowej, w każdej następnej zdarzają się mecze, które z powodu zakażeń zawodników oraz członków sztabów szkoleniowych przekładane są na późniejszy termin. Dotyczyło to również niestety naszego zespołu. Potwierdzona została również informacja dotycząca zakażeń w drużynie Polonii Nysa, a więc naszego najbliższego przeciwnika. Z tego powodu zaplanowany na sobotę mecz się nie odbędzie.

 

Wydział Gier Opolskiego Związku Piłki Nożnej przełożył wstępnie spotkanie na dzień 5 grudnia, a więc najbliższą, wolną dla obydwóch zespołów sobotę meczową. Oczywiście termin ten zostanie najprawdopodobniej zmieniony na inny dzień tygodnia, jednak potrzeba do tego jest zgód zainteresowanych drużyn. Władze klubów z Tarnowskich Gór oraz Nysy rozpoczęły już rozmowy na temat nowego terminu meczu, który miał się pierwotnie odbyć w najbliższą sobotę, a więc 22 sierpnia na obiekcie TS Gwarek w Tarnowskich Górach.

 

Pozostałe mecze, które z powodu zakażenia w drużynie Gwarka zostały odwołane, posiadają już nowe terminy meczów, które prezentujemy poniżej:

terminarz_gwarek_covid

W grafice ujęty został również prawdopodobny termin meczu okręgowego Pucharu Polski z Czarnymi Kozłowa Góra, gdy w pierwotnym terminie (2 września) Gwarek rozgrywa zaległy mecz ligowy z Lechią Zielona Góra.

 

 

1 komentarz

  • Rynio 21 / 08 / 2020 Reply

    Młodzi sportowcy i tak się rozchorowali,a ponoć koronawirus groźny jest tylko dla staruchów. Zwłaszcza że wszyscy wokół grają tylko nie Gwarek. Spadajcie do B klasy, tam jest dobre miejsce na kwarantannę.

Dodaj komentarz