Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów RP od kilku dni trwa łagodzenie obostrzeń związanych z wirusem COVID-19. Jednym z podmiotów, które mogą powoli powrócić do normalności jest sport. Dzięki temu od najbliższego meczu ligowego Gwarka Tarnowskie Góry, kibice będą mogli znów dopingować swój zespół z obiektu sportowego przy ul. Wojska Polskiego.

 

Powrót kibiców na trybuny stał się faktem. Poprzednia kolejka ligowa była pierwsza od ponad pół roku z udziałem kibiców na stadionach. Dzięki nim widowiska sportowe znów nabrały kolorytu. W najbliższą sobotę zespół Gwarka podejmie w ramach rozgrywek III ligi grupy 3 drugi zespół Górnika Zabrze. Kibiców spragnionych sportowych emocji na żywo już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się derbowe spotkanie.

 

Zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju zasadami związanymi z „odmrażaniem sportu” na trybuny będzie mogło wejść do 25% maksymalnej pojemności obiektu, a więc około 220 kibiców. W liczbie tej znajdują się posiadacze zakupionych kart kibica oraz kart VIP na bieżący sezon. Pozostałą liczbę stanowić będą tradycyjne bilety meczowe, sprzedawane przed każdym domowym spotkaniem Gwarka. Apelujemy zatem o możliwie wcześniejsze przybycie na stadion w dniu meczu i nie pozostawianie przyjścia na „ostatni moment”. Kasa stadionowa otwarta zostanie na godzinę przed rozpoczęciem meczu. Biorąc pod uwagę głód uczestnictwa w wydarzeniach sportowych po tak długiej przerwie mamy nadzieję, że wspomogą Państwo naszych zawodników swoim dopingiem podczas ostatnich domowych meczów w sezonie 2020/2021.

 

Mecze Gwarka Tarnowskie Góry w roli gospodarza na obiekcie TS Gwarek odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym. Przed wejściem na obiekt ustawione zostaną m.in. środki do dezynfekcji rąk. Prosimy o stosowanie się do wytycznych Służb Porządkowych oraz pracowników Ochrony, a także zalecamy utrzymywanie możliwego na naszym obiekcie dystansu społecznego (1,5 metra od kolejnej osoby).

 

O pozostałych informacjach dotyczących domowych meczów Gwarka z udziałem kibiców będziemy informować na bieżąco.

 

Dodaj komentarz